Професионална козметика" RADIANT"

  • 26 775
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Момичета,споделете вашите впечетления от тази козметика Peace....вчера си купих страхотно тяхно червило и си харесах и други техни продукти Peace....ще се развам да кажете и вашите отзиви  Peace

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Предлагат отвратителни спирали, възможно най-долнокачествените ,които съм срещала от много време насам.

С други продукти не съм запозната, нямам и желание

# 2
  • Мнения: 1 186
Червилото което си взех е страхотно  Peace....но харесах и сенките им на пръв поглед,та затова се допитвам до вас,за да знам дали да си давам парите или да взимам на Лореал Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 142
не са лоши,но не са професионални Laughing

# 4
  • Мнения: 779
 Много харесах бронзираща пудра на прах,цвят bronze  Heart Eyes фина,мека,невероятен блясък
 
 и аз се интересувам от мнения за марката-водела се гръцка,професионална-бранд Bloom Cosmetics.Ето линк към техни продукти http://www.makeup.com/brands/bloom-cosmetics/?cID=3482&bID=&pn=2

# 5
Ползвам базата за фдт и съм много доволна от нея. Затова мисля да си купя и фдт - видях, че има и такива, които са с ув-защита 20-ти фактор. Ще бъда благодарна, ако някой сподели впечатления от фдт на Радиант.

# 6
  • Хасково
  • Мнения: 221
Аз имам фон дю тена и зелената база и съм много доволна и от 2-те. А имам и едни прахообразно сенки които също са много добри.

# 7
  • Мнения: 84
Здравейте  bouquet
До сега не съм ползвала тази козметика и ще ми е интересно да прочета вашите коментари. Hug

# 8
  • Мнения: 83
Имам коректор и съм страшно доволна. Незнам дали е професионална, но е ок, също и цената  Peace

# 9
  • Мнения: 2 229
Досега нищо тяхно не съм си взимала - цените като на Л'ореал, Манхатън и т.н. ли са?

# 10
  • Мнения: 0
цените са по-ниски, но ми се струва, че и качеството също

аз ползвам един коректор с четчица във възможно най-белия нюанс (защото обичам белите лица), и трябва да кажа, че варосва отлично  Mr. Green
други впечатления нямам

# 11
  • Мнения: 3
Radiant е една от най-добрите марки на пазара. Това ми е професията и, когато открих  Radiant останах много приятно изненадна от качеството и от цените. Гримирала  съм за телевизия и за фотосесий с марката резултата е поразителен. А място за сравнение с Loreal няма (Loreal е една голяма реклама с ниско качество и  високи цени).
Единствено на тази марка могат да се намерят матови сенки с много високо качество.
За спиралата не мога да кажа нищо, но това е много индивидуално.
И противно на мненията, които чета тук качеството е много високо.
Вече не един или двама колеги ползват предимно Radiant.
Всяка жена трябва сама да прецени дали иска да си купи качество или реклама

# 12
  • Мнения: 15
Аз имам едни техни сенки в тъмнозелено и съм много доволна,страшно са пигментирани и седят страхотно. Peace

# 13
  • Мнения: 171
Ползвам коректор на тази марка( този с четчицата) и съм много доволна.  Peace 

# 14
  • София
  • Мнения: 1 956
Ползвали ли сте компактния им фон дьо тен? Траен ли е, естествено ли стои, как е като покривност?

Общи условия

Активация на акаунт