Ирисова диагностика.....Малко странно ми се стори

  • 14 425
  • 20
  •   1
Отговори
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте,  вчера водих малката на ирисова диагностика. Прегледаха е всичко е ок. Странно ми се видя, че лекарката ни изписа хомеопатични лекарства, за изчистване и имуностимолатор.След което ми обясни че няма проблем да пие хомеопатични и в същото време ако се наложи да пие и антибиотици.С една дума може да е лекуваме с хомеопатия и с традициона медицина.Другото което ме шашна е : С нас бяха и моята кума с детето си. На тях им изписаха абсолютно същите лекарства, но за други проблеми.Незнам какво да мисля.
Кажете си мнението моля.

# 1
  • Мнения: 941
Ти къде я водиш?Аз съм ходила при д-р Тошков,този с билковите таблетки.Каза ми,че имам прегънат жлъчен мехур.Невярваща,отидох да ми направят коремна ехография.Оказа се вярно.

# 2
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Ние ходехме при д-р. Сашка Николова. Притеснението ми е от факта че ни изписа еднакви лекарства на различни деца с различни проблеми. Аз съм скептично настроена, защото преди време пробвах хомеопатията, от която останах крайно разочарована.Тогава като посещавахме, хомеопат, трябваше да не смесвам двете медецини.Тази пък лекарка Николова, ми обясни че няма проблем, да давам хомеопатични и традициони лекарства.

# 3
  • Мнения: 941
Честно казано,не разбирам от хомеопатияи не мога да ти дам съвет за това.Защо не пробваш с друг лекар?

# 4
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Опитах с хомеопатия, уж за по добро на детето, но уви не се получи, някои казват че не съм попаднала на кадърен хомеопат. За себе си съм взела вече решение, преключвам всякакви опити за друго лечение освен трад. медицина.

# 5
  • Мнения: 941
Тук съм чела доста положителни отзиви за хомеопатията,някои момичета даже не използват друго.Може би е истина,че трябва да се попадне на кадърен хомеопат.Само че не съм сигурна,че д-р Тошков е хомеопат,лекува с билкови препарати,но дали е хомеопатия newsm78.Всъщност си спомням,че помогна на майка ми за световъртежа и хемороидите й.

# 6
  • Мнения: 941
Забравих-тази докторка как преглежда,в какво се състои прегледа на ирисите?

# 7
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Има един апарат с който преглеада на малката оченцата.Незнам точно как се казва. Детето трябваше да гледа в едно обективче.Цялата работа е за около 5 мин.След това ти казват ако има някакъв проблем.И евентуално ти изписват хомеопатични лекарства.

# 8
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Сашка Николова работи с продуктите на Боарон. Ако заведеш детето си при класически хомеопат няма да съжаляваш и ще повярваш до край в хомеопатията!Успех!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 580
       Случайно се запознах с една докторка хомеопат от вашия град. Казва се д-р Румяна Кузмова. Докато чакахме заедно пред един кабинет /аз за преглед, тя за делова среща/ доста си поговорихме. Направи ми много добро впечатление. Ако искаш на лични мога да ти дам координати и да си направиш допълнителна консултация.

# 10
  • Мнения: 48
[Ти къде я водиш?Аз съм ходила при д-р Тошков,този с билковите таблетки.Каза ми,че имам прегънат жлъчен мехур.Невярваща,отидох да ми направят коремна ехография.Оказа се вярно[/

и аз съм с прегънат жлъчен мехур знаеш ли това какви последствия може да има

# 11
  • Мнения: 571
И аз съм чувала че не трябва да се смесва традиционната медицина с хомеопатията. Лечението с хомеопатични препарати е по- бавно, особено ако преди това са приемани други лекарства.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 437
Не разбрах за кое питаш...за лекарствата или за ирисодиагностиката?

За първото нищо не мога да кажа, но на второто вярвам. Но направена от човек, а не от машина  Peace

# 13
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Благодаря ви момичета за отговорите.За сега оставям нещата така.Продължавам си с традиционата медицина.

# 14
  • Мнения: 941
[Ти къде я водиш?Аз съм ходила при д-р Тошков,този с билковите таблетки.Каза ми,че имам прегънат жлъчен мехур.Невярваща,отидох да ми направят коремна ехография.Оказа се вярно[/

и аз съм с прегънат жлъчен мехур знаеш ли това какви последствия може да има
Моля те да ми кажеш

Общи условия

Активация на акаунт