Добър специалист УНГ в болница Токуда

  • 25 643
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
На синът ми предстои вадене на сливици , но искам да се консултирам с добър специалист още веднъж ... newsm78Много моля да ме насочите към такъв , който работи в болница Токуда . Благодарско предварително   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 771
Аз (за мои си проблеми) и детето ми сме ходили при Кюлев. Доволна съм от него, но така и не правихме нашата операция там. Тогава работеха още двама доктори в УНГ кабинета, но сега не знам дали са същите.

# 2
  • Мнения: 50
Аз преди 2-3 г. си правих операция на синусите.Бях при завеждащия тогава отделението д-р Златков-добър специалист е  Peace  От Кюлев имам също мн.добри впечатления,по-внимателен е и по-човечен,може би,защото е по-млад специалист и повече се старае!

Дано да съм успяла да ти помогна с това инфо!

# 3
  • Мнения: 1 650
Избутвам темата, защото се интересувам от мнения за д-р Златков, при когото евентуално предстои опериране на сливиците на дъщеря ми.

# 4
  • Мнения: 303
И Златков и Кюлев са много добри. С тях работи и Георгева, но аз лично предпочитам мъжете. Те опериха баща ми и съм много доволна.

# 5
Малкото ни момиченце на 5 г. често прави ангини. Случва се през месец януари три,като лежи в детска болница изписват я здрава и след десет дни отново. Така при последната ангина решихме да отидем в нахвалената болница "ТОКУДА".Приеха я веднага в педиатрия ,започнаха правилно лечение ,но завеждащата педиатрия доцент д-р Лилова решила да се консултира с отделение УНГ в тяхната болница "ТОКУДА" при въпросния доктор Златков,който до толкова изплашил майката на детето - като решил че има абцес и веднага спешно трябва да се извадят сливиците. Добре че доцент д-р Лилова след като е разговаряла с майката на детето решили да се консултират и с други детски специалисти от болница "ИСУЛ". В болница "Исул" веднага приемат детето като всички детски доктори са много изненадани как може при гнойна ангина,дори и абцес няма да се пристъпи към вадене на сливици. Майката беше много разстроена /писмото пише една нейна близка/ от цялото това решение на доктор Златков- завеждащ УНГ в болница "ТОКУДА",след като в "Исул " докторите обясняват най-подробно какво може да се случи и това почти в тяхната практика не съществува при гнойна ангина да се пристъпи на вадене на сливици,дори и когато няма абцес. Та затова скъпи майки в педиатрията в "Токуда" са много добри доктори , но този доктор Златков от "УНГ" - Токуда не знам до колко голям специалист може да бъде, то сами преценете. Не ходете при доктор Златков от болница "Токуда" - завеждащ отделение УНГ. Благодарим на отделението по педиатрия и добре че се консултирахме със специалистите от болница "ИСУЛ". Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт