ORGAMETRIL

  • 18 125
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Съжалявам ,че пускам тема пак за оргаметрила,но понеже докторката ми изписа 5 дни 3 по 1 да пия,забравих дапитам кога след спирането да очаквам горе долу да ми дойде.ЗаЩОТО ОТ 3 МЕСЕЦА НЕМИ Е идвало и сега трябва да го предизвикаме за да се олющи задебелената лигавица.

# 1
  • Мнения: 1 862
Когато аз го пих, докторката ми каза между 7 и 10 дни. На мен ми дойде след 2-3 не помня точно. Но най-добре си питай лекаря, защото в различните случаи май зависи...  Flutter Не се тревожи излишно!  Hug

# 2
  • Мнения: 2 926
При мен най-късно на 4-тия ден ми идваше след Оргаметрила.

# 3
Здравей,аз също съм го пила и то 6месеца.По принцип дават в рамките на 7дни да ти дойде,но при мен беше около 4-5 ден.Така че явно при всеки е индивидуално,не се тревожи излишно,ще ти дойде като го спреш,но зависи организма ти колко е податлив.Успех

# 4
  • Мнения: 282
На мен ми дойде на 7 ден след Оргаметрил-а, на всеки е различно.  Peace

# 5
  • Мнения: 127
Благодаря ви много,дано и на мен да ми дойде,защото ако не ще следва кюртаж,а това хич не ми звучи добре.....  Sad

# 6
  • Мнения: 1 862
... а това хич не ми звучи добре.....  Sad
Преди години на мен ми спря цикъла след смъртта на баща ми за 6 месеца - явно от стрес - качих близо 20 кг. От изследванията на хормоните лекарите не установиха никакъв проблем  Tired След тези 6 месеца си промених начина на живот много рязко  Crazy и нещата се оправиха от само себе си. Бъди спокойна - ще ти дойде   bouquet Просто се настрой до колкото е възможно по - позитивно, и се занимавай нещата които ти доставят най-голямо удоволствие  Hug
Забравих да спомена, че ми изписаха около третия месец Дуфастон - не ми помогна...

# 7
  • Мнения: 127
много ме успокоявате наистина..  Flutter

# 8
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Обикновено до 7 дни след спирането.и не знам за другите,но при мен когато дойдеше беше нещо страшно,много много обилен,просто мислех,че няма да спре никога.Успех дано при теб не е така.

# 9
  • Мнения: 127
след 3 месечно затишие и тази голяма лигавица си представям и при мен какво ще е ...

# 10
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
след 3 месечно затишие и тази голяма лигавица си представям и при мен какво ще е ...


Най - вероятно,защото при мен проблема,беше същия и като ми дойдеше М.ставаше страшно,просто  си течеше сякаш съм пуснала чешма.Ти пак си питай доки,но ако видиш ,че не можеш да се справиш вземи Метаргин,той е кръвоспиращ,но пак се посъветвай с лекар.като знам обаче колко могат..........

# 11
  • Мнения: 196
И аз нямах цикъл 3 месеца ,след оргаметрила ми дойде на 10 ден след спирането на хапчетата.Два пъти за едни месец дори Confused и първия път цвета беше доста странен(като ръжда).Пет дена след като ми свърши"цикъла" ми дойде пак с гръм и трясък и болки. Sick

# 12
  • Мнения: 127
хммм значи така казвате,да си приготвя големите превързочни материали и да съм в очакване.  ooooh!

# 13
  • Мнения: 1 424
И на мен ми се наложи да го пия,но заради киста на единия яйчник.Пих го 4 дни и след това ми дойде на четвъртия ден.Но не ми течеше много,дори си беше нормално и ми вървя пет дни.

# 14
  • Мнения: 127
И аз нямах цикъл 3 месеца ,след оргаметрила ми дойде на 10 ден след спирането на хапчетата.Два пъти за едни месец дори Confused и първия път цвета беше доста странен(като ръжда).Пет дена след като ми свърши"цикъла" ми дойде пак с гръм и трясък и болки. Sick
ето при мен е същото,преди 5 дни ми свърши и днес пак болки сутринта,чудя се аз от какво са и хоп дойде ми пак......

Общи условия

Активация на акаунт