как можеш да свалиш сайт, който съдържа неща за теб (неверни)?

  • 1 368
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 463
мили мами, цял ден се ровя в нет-а и не мога да намеря отговор на този въпрос. има ли изобщо контрол над съдържанието на уеб-пространството? не говоря за "големият брат те наблюдава" и ограничаване свободата на словото, а все пак за някаква възможност да се защитиш, ако те клеветят.
всички ме съветват да се обърна към фирмата, която предоставя уеб пространството, та да махне сайта.
тя обаче не е длъжна да го направи според мен. всяка такава фирма има общи условия за предоставяне на пространство, но дали те са плод на въбражението на конкретния юрист, който ги е писал, или все пак има законови изисквания, които следва да бъдат спазени?
Ако има – къде са уредени?

# 1
  • София
  • Мнения: 38 401
Кой е сайта?
Първо се обърни към хората на "Контакти" на самия сайт и ги питай защо са публикували тази информация.

# 2
  • Мнения: 4 195
Бо, верно съм много тъп.

Идън, ако ми дадеш на ЛС линк към сайта и конкретно информацията за теб, ще ти свърша работа. В това ми е специализирана фирмата.
услуга гледам ще правиш Laughing
иначе е много неприятно сигурно, на авторката - успех Peace

# 3
  • Мнения: 463
Марадона, благодаря за проявеното чувство за хумор, но може ли и малко по-сериозна инфо Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 401
Какво толкова има, че искаш да сваляш цял сайт?

# 5
  • Мнения: 172
Може би отговорът на Марадона има връзка с тези тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=334835.0

# 6
  • Мнения: 1 224
Свържи се с администраторите на сайта  Peace
На мен едно време ми бяха качвали снимки по някакъв доста интересен сайт.. След разговор с администратора ги свалиха.

ПП Изметоха ни Mr. Green

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 14:42 от Тополинка

# 7
  • Мнения: 260
А някой на мен може ли да помогне незнам.Една Варненска фирма свързана с имоти  е дала моят и-мейл за контакт с нея.Аз не съм от Варна и не се интересувам от имоти.Обаждах се 3 пъти на въпросната фирма за последната една година че са объркали и-мейла който са дали и все ми обещават да оправят грешката.
Докато чакам пощата ми се пълни с разни оферти и накрая ще ме ядосат и ще започна да отговарям на потенциалните клиенти на тая малоумна фирма.


http://bgimoti.net/vote.aspx?user=258

# 8
  • Мнения: 16
На мен ми се е случвало подобно нещо. Решението, което взех незабавно, беше да си сменя мейл-а. В края на краищата има практически неограничен брой страници за безплатен мейл  Wink.
Малко е гадно, трябва да пратиш новия мейл на всичките си приятели, обаче така или иначе със всичкия спам, трябва да свикнеш с мисълта че от време ще ти се налага да го правиш.

# 9
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
свържи се с администратора на сайта smile3521

Общи условия

Активация на акаунт