Какъв цвят стени при zелен под?

  • 2 229
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
3дравейте,става въпрос zа антрето ни.Първоначално бяхме решили да оставим стените бели и zатова сложихме тъмно zелен мрамор на пода...Обаче сега вратите са монтирани(те са бели) и много искам да вzема и бели мебели,zаштото комбинацията страшно ми хареса.Единственият ми проблем е в какъв цвят да боядисам стените newsm78 Искам да е нешто нежно и елегантно,не ярко и не жълто Naughty Нямам идея какво би отивало,явно ми е бедна фантаzията Sad Моля,помагайте Praynig
Ето така иzглежда zеленото
http://www.wieland-naturstein.de/images_artikel/ma_ve_gu_01.jpg

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 12:20 от MKT

# 1
  • Мнения: 3 334
цвят шампанско може би newsm78.Аз съм виждала и комбинация зелен под с керемидени или прасковени стени ......................... готино изглеждаше. Peace

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 13:16 от Anni

# 2
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Светло сиво

# 3
  • Мнения: 2 156
На белите врати и мебели, освен белият цвят, би отивал и светло зелен. Друга възможност според моя вкус просто не виждам!

# 4
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз бих направила бели стените и ще акцентирам на зелени аксесоари и картини  Peace

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
бледолилаво, много бледо Peace
така ще се откроят белите мебели и ще омекоти мрамора  Peace

# 6
  • Мнения: 1 849
Зависи може да са тъмнокафяви, вишневи и да изпъкват белите мебели, а може и много светлозелени, охра, сребристо или кремаво,...
Вземи едни боички, едно блокче и боядисваш лисче и го слагаш до плочките, после друго, а накрая ги нареждаш всичките и си избираш цвят. Така ще си го представиш нагледно. А и ще порисуваш малко.  Party

# 7
  • София
  • Мнения: 2 952
Има доста сиви цветове, които са с повече зелен оцветител и се връзват добре с всичко зеленеещо. Също е добре нещо кафеникаво или сивокафеникаво към бежовеникаво - нещо из тази пясъчно-теракотената гама, но без червеникави нотки. Прецени колко да са плътни и тъмни цветовете според помещението.
Аз нещо не връзвам белите мебели със зеления под, но май и други идеи, коит ода вървят с пода не ми идват.
Успех!

# 8
  • Сливен
  • Мнения: 894
според мен някакъв пясъчен цвят Thinking

# 9
  • София
  • Мнения: 3 271
Бледо зелено или мноого светло сиво, може и шампанско

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Бяло, тъмно-зелено и черно. Обаче зависи колко ти е голямо антрето и преминавайки през него какво трябва да се усети. Спокойствие, загадъчност, екстравагантност. Това е мое виждане. За най-неутрално бих смесила и трите цвята в тон 3-4 идеи по-светъл от пода, нещо между зелено и сиво, но не бежово. Всъщност идва ми на ум, че може да остане и в бяло, но с някакви линии, щрихи в цветовете, които присъстват на пода да се отдели една стена или участък, за да не простее. Една мадама си беше направила така самостоятелна, малка стена в спалнята, като акцент. Изглежда си уникално и със замисъл. Всъщност аз грам не разбирам от дизайн.  Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 15 435
В една съседка всичко в тях е в зелено и бяло, много е стилно и красиво.

# 12
  • Мнения: 2 803
Аз бих направила бели стените и ще акцентирам на зелени аксесоари и картини  Peace

Аз също.  Peace

# 13
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз бих избрала някакъв светлокафяв цвят или много бледо зелен.
Успех!

# 14
  • Мнения: 229
Благодаря Ви zа идеите Hug
Реших да вzема една плочка от пода, да отида в магаzин zа бои и там да сравнявам Peace 3асега се ориентирах към много светло zелено,бяло или много бледо люляково...

Общи условия

Активация на акаунт