Help - доктори в Пловдив

  • 1 603
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте, моля препоръчайте ми някой доктор - АГ в Пловдив, който да си разбира от работата и да знае какво прави че ...  вярвам наясно сте какви ги има.

 

# 1
  • Мнения: 26
здаравей dolphin!Мога да ти предложа от ли4ен опит доктор Минев или доктор Даскалов.За пове4е инфо ми пиши на ли4ни.Успех

# 2
  • Мнения: 244
Д-р Минев и д-р Ставрев АГ клиника Селена

# 3
  • Мнения: 975
Д-р Даскалов .

# 4
  • Мнения: 4 324
И аз препоръчвам д-р Даскалов.
УСПЕХ!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Доктор Даскалов  Peace Peace-негова пациентка !

# 6
  • Мнения: 284
И аз ти препоръчвам д-р Даскалов. От както се срешнах с него за месец разбра какво ми е точно, а предишните светила при които ходих и в Пловдив и в София нищо не направиха. Само ме тъпчеха с вредни лекарства без да е трябвало. Даскалов е страхотен и му се доверявам на 100%

# 7
  • Мнения: 98
Здравейте аз препоръчвам доктор Топалова от Селена . като лекар и човек е много разбрана и внимателна може да и се има доверие не е  печалбарка и най вече си разбира от работата .

# 8
  • Мнения: 3 675
То и аз ще трябва да потърся скоро време читав лекар, като гледам тук много хвалят Д-р Даскалов.Аз съм чувала отзиви единствено за Матеев от моя приятелка на която той помогна да си има бебе, а тя беше с проблемен цикъл.Ако някой е ходил при него нека пише.

# 9
  • Мнения: 284
kari_13 точно д-р Топалова две години ме мотаеше и 6 месеца ми даваше клостилбегит. Виждаше, че нямам овулация и с него, но не спря да ме тъпчи с хормони. Не ми се говори за нея имам толкова негативни неща, които мога да споделя. Ако някой го интересува по-подробно за Топалова да ми пише на лични

# 10
  • Мнения: 4 700
Ако е за стерилитет и не ти се ходи още в София, то тогава само Даскалов.

# 11
  • Мнения: 98
kari_13 точно д-р Топалова две години ме мотаеше и 6 месеца ми даваше клостилбегит. Виждаше, че нямам овулация и с него, но не спря да ме тъпчи с хормони. Не ми се говори за нея имам толкова негативни неща, които мога да споделя. Ако някой го интересува по-подробно за Топалова да ми пише на лични
Не знам защо при теб се е получило така но аз се отказах от д-р. Владемиров защото , ме мотаеше във София а при мен няма лечение и трябваше да чакам там със години за донорска яйцеклетка а тя се зае със ситуацията веднага и във момента се подготвям за процедурата лично аз съм много Доволна от нея и от клиника Селена , не гледат на мен като монетна касичка.

# 12
  • Мнения: 89
То и аз ще трябва да потърся скоро време читав лекар, като гледам тук много хвалят Д-р Даскалов.Аз съм чувала отзиви единствено за Матеев от моя приятелка на която той помогна да си има бебе, а тя беше с проблемен цикъл.Ако някой е ходил при него нека пише.
Аз БЯХ негова пациентка.Д-р Матеев определено вече не е правилния избор за сериозни проблеми.Знания,опит и техника има,но вече явно му липсва желание...Ужасно е разсеян,изнервен и "претупва" прегледите.Не знам дали се дължи на лични проблеми или на умора,но той не е лекаря,който беше.Мои приятелки,които бяха негови пациентки също са разочаровани.Добре си помисли на кого да се довериш!

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 17:12 от Мария НА

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз бях преди 10 години пациентка на Матеев  и немисля , че е бил внимателен и тогава .А за това време сигурно се е отегчил още повече.Само ще кажа, че господ е бил с мен ,докато той ме е лекувал и не ми е нансеъл трайни беди

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 21:15 от Aнели

# 14
  • Мнения: 2 343
Само да спомена да внимавате с д-р Минев ако става дума за стерилитет. Според мои близки може да му се доверите САМО при лека бременност.

Общи условия

Активация на акаунт