Сенки под очите

  • 2 251
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
как да ги прикрия?

# 1
  • Мнения: 4 785
На първо време с коректор с 1-2 тона по-светъл от кожата ти... по-добре да е 2 тона, примерно. А аз се замислям за кофеиновата ролка на гарние, ама... ще видим

# 2
  • София
  • Мнения: 979
и аз съм така
и ще следя темата с интерес

# 3
  • София
  • Мнения: 2 374
Кофеиновата ролка е за подпухнали очи, има един червен на гарние околоочен против сенки - на мен не ми помага.

# 4
  • Мнения: 4 785
Аз вчера се загледах в тая кофеионова и баш за подпухнали очи и сенки под тях е...но доколко действа... Whistling

# 5
  • Мнения: 229
никога съм нямала проблем със сенките под очите, но след като родих от безсънние може би ми се получиха и правех следното - първо си отърквах лицето и под очите с кубче лез от зелен чай, след това настъргвах едно парче картоф и слагах сместта между салфетка и така на очите за около 15 минути , а през няколко дена правех маска с авокадо / намачкано/ .Ефект имаше

# 6
  • Мнения: 1 733
Аз сенки нямам, но имам торбички. Купих си кофеиновата ролка на гарние. е, чудеса не прави, но определено има ефект. Надявам се като я използвам повече време, ефектът да е още по-добър.

# 7
мила използвай търсачката.има хиляди,найстина хиляди теми за подпухналите пчи,сенките и тирбичките... тук няма да получиш много отговори защото през 3 дни излиза такава нова тема и на момичетата вече йм писна да пишат едно и също. преди да пускам тема а,аз използвам търсачката за да провяря има ли вече такива теми ! мързи ме да ти търся линкове на подобни теми,но ако държиш ще ти дам поне 10   bouquet

# 8

Общи условия

Активация на акаунт