Скосена плъзгаща врата

  • 1 819
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 865
Здравейте,
от известно време съм се заела да търся плъзгаща врата за новият ни апартамент,но всички фирми,които съм обиколила/не са никак малко/,твърдят че искам невъзможното или просто не им се занимава с една врата,а и тя да е малко по-нестандартна.Намерих едни,които ги мързи да дойдат да си вземат точни размери #Cussing out
ще съм благодарна,ако някой ми каже къде мога да поръчам "странната'' ми скосена в единия край врата,а и ми е спешно Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 43
Не мисля ,че може да се направи скосена плъзгаща врата.

# 2
  • Varna
  • Мнения: 439
Киша пусни снимки на вратата моля те... Имам такава врата и сега като се прибера във Варна ще я поръчвам. но не съм сигурна твоята дали е същата. Лошото е само че фирмите за МДФ врати ми я отказаха да я направят, така че се налага да е от алуминий, но ще търся възможно най-добра имитация на другите врати, защото определено съм против алуминий за вътрешни врати на апартамент. Но вече имам оферти от 2 фирми, които имат и във София. Ще се радвам да видя твоето решение по въпроса. Сега ще опитам да намеря снимки на моята дупка за вратата...
Ето това е снимка отвътре, но тя ще бъде от външната страна и там тавана поне не е скосен. Макар че за касата наистина си е голям проблем. Ако е нещо подобно твоята - ще стане.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282219&pid=7423970

# 3
  • Мнения: 491
hana1, твоят таван от външната страна ако не е скосен, няма да имаш проблем. Но ако тавана на Киша е скосен и от двете страни, няма да има къде да се сложи горния плъзгач. Само на долен не може. Вариант е може би, ако се сложи само на единия горен ъгъл на вратата, но си мисля, че няма да е стабилно.

# 4
  • Мнения: 865
само от едната страна е скосена.същият случай като на  hana1 .

# 5
  • Varna
  • Мнения: 439
Ролпласт ми изготвиха оферта дори за такава врата, като цената е за цветна алуминиева дограма с пълнеж - около 430 лв. Не помня точната цена, тъй като ми калкулираха заедно две врати, от които едната си е нормална отваряема, но беше около тази сума. Ако е бяла . ще е още по-евтино. Обаче аз нали искам да не изглежда като алуминиева, че наистина ме дразнят за апартамент...
Ето това са координати за София.
http://www.rollplast.com/read.php?cCat=13&id=7
Поне за тях съм сигурна че добре ще ми я направят. Най-вероятно ще я поръчам там.

Фирмата която ми прави външната блиндирана врата също прави плъзгащи интериорни врати от МДФ. о там цената беше доста над 600 - 700 лв., но ако ти се дават такива пари - можеш да ги потърсиш. Сигурна съм че ще ти я направят. Важно е фирмите при които ходиш да правят врати по поръчка, а не готови стандартни - иначе няма да се съгласят... По принцип повечето фирми за алуминиеви врати не са ми отказвали дори и 1 прозорец да ми направят. Но съм забелязала че колкото по-малка е фирмата - толкова по-добро е отношението и към клиента и не отказват и най-малките поръчки. А сега и сезона свърши - така че съм убедена че ще се навият на такава врата.

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 21:28 от hana1

# 6
  • Мнения: 865
не,определено не искам да е алуминиева.вратата е преходна

# 7
  • Varna
  • Мнения: 439
Ако бях написала и коя е фирмата - нямаше да е зле... Транспрогрес 68. В интернет има координати къде са в София. Сигурна съм че ще ти я направят, а поне за качество при тях - аз съм супер доволна.

# 8
  • Мнения: 865
благодаря  bouquet  bouquet  bouquet
ще им се обадя да се уговорим

# 9
  • София
  • Мнения: 100
провери и в негова стил - www.negova-style.com

при тях съм поръчвала подобна

Общи условия

Активация на акаунт