Всички обичат Реймънд

  • 1 785
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 402
Всички обичат Реймънд - това е един от сериалите, който ме кара да се смея със сълзи и доста често намирам прилики с моето ежедневие.
Култови реплики и случки с Реймънд, брат му и не на последно място с Мари ..... толкова добре да играе ролята на свекърва, че като я видя в друга роля/друг филм не успявам да я възприема.

Какво мислите вие? Харесва ли ви?

# 1
  • Мнения: 104
Страшно много го харесвам Simple Smile Мари е уникална просто, успява само от екрана да ме вбеси  Mr. Green Даже една от малкото ни караници с мъжа ми беше заради сериала... вече не си спомням точно за коя серия беше, но много сериозно той защитаваше Рей, а аз Дебра и после няколко часа не си говорихме  ooooh!  hahaha Беше нещо в стила: Аз: "Реймънд е мамино синче и лигльо и нищо не смее да каже на майка си", той не си спомням точно каква теза поддържаше, но си спомням много ясно, че завърши така: "Да ти припомня ли само заради кой живеят там?" Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 1 402
Ха ха ха ..... точно така .... а, аз понякога все едно гледам свекърва си от екрана  Joy Joy

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 337
супер тема  bouquet супер сериал Flutter

Мари може да е смешна на екрана,само да не ти е в къщата Mr. Green

# 4
  • Мнения: 743
Много свежо и забвно сериалче. Обичам да го гледам. Разтоварва ме и ме кара да се смея със сълзи.

# 5
  • Мнения: 473
Много добър сериал. Луд смях. Мари като се появи и започвам да се смея без да е проговорила. Голям смях е и бащата на Реймънд. Железен е.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 884
Страшен сериал,любимец ми е бащата на Рей newsm62

# 7
  • Мнения: 6 713
Обожавам го тоя сериал!!! Crazy Crazy Crazy Grinning
Като съм го гледала при свеки и тя мълчи и не се смее, а ние се заливаме hahaha hahaha hahaha

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 213
Винаги съм казвала за този сериал, че показва, че и в Америка, вероятно и навсякъде по света отношенията мъж-жена и най-вече снаха-свекърва са подобни! Laughing
Много ми харесва, много ме развеселява!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 402
Аз имам любими култови реплики и случки. Прави сте, че и бащата е много готин.....

Скоро гледах една от сериите, в които пръскаха против буболечки в къщата на Реймънд и след настояване на Мари, всички нощуваха в нейната къща 2 или 3 вечери ..... така съм се смяла, когато Рей отиде да спи при брат си, а той /брат му/ свикнал да спи гол  Laughing

Ами серията със семейната снимка за Коледа, подарък от Рей за майка му   Joy Joy Joy

# 10
  • DE
  • Мнения: 967
Любимият ми актьор беше бащата на Рей. За съжаление човекът почина миналата година!

# 11
  • Страната на приказките
  • Мнения: 367
И все пак най-желязна е Дебра! С какво самообладание посреща всичко!

# 12
  • Мнения: 2 770
Голям смях с този сериал.
Супер е   Crazy
И все пак най-желязна е Дебра! С какво самообладание посреща всичко!
Много е готина  Peace.
И всеки път когато казва на Реймънд "идиот" се заливам от смях  hahaha.

# 13
Много харесвам сериала и наистина доказва, че изострените отношения между снаха и свекърва не са само в България, както казват някои.

# 14
  • Мнения: 1 424
Много весел сериал, а Франк и Мари са ми любимци  Joy

Общи условия

Активация на акаунт