бебешки матраци

  • 10 214
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте мами.Ще си купувам матрак за новородено.Какъв да е ???  Кокосов ,кокос и пяна,ортопедичен/ mgnifleks/ мисля че беше.   Твърд ли или среден. В магазините всички над 100 лв били супер. Благодаря за мненията и съветите. newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 718
Pierre Cardin Baby на Магнифлекс. Най-доброто според мен като вариант - имаме при майка ми кокосов и определено не е кой знае какво. Пенолатексовия на екон русе е без борд от страни, иначе не е лош.

# 2
  • Мнения: 1 102
Но имаше много отзиви че този на Магнифлекс миришел доста около месец? Иначе и аз се бях насочила към него.

# 3
  • София
  • Мнения: 718
Но имаше много отзиви че този на Магнифлекс миришел доста около месец? Иначе и аз се бях насочила към него.

Акпо не се лъжа ставаше въпрос за голям матрак, който е само Memory foam и е вакуумиран. Нашият не миришеше.

# 4
  • София
  • Мнения: 44 028
Ами нашия беше под 100 лв и беше много удобен.
От штъркел - ласка кокос - 120/60 - 72 лв, 140/70 - 85...май така бяха цените...
Иначе магнифлекс също не  е лош...
Общо взето предпочитам по-твърдички матраци.

# 5
Здравейте, ползвам тази тема, защото нещата са горе-долу същите. Имам само още едно питане за матраците - някакви бамбукови вече имало и тези Дормео имат бебешки. Какво мислите за тях? Някой позвал ли е?  newsm78

# 6
  • Мнения: 75
magniflex имат нова серия матраци с дамаска от бамбук. видях ги на сайта на пакостник-а. малко по-скъпи са от пиер кардин. другата новост от марката са протекторите.

# 7
iskam da popitam niakoi polzva li bebe6ki matrak dormeo interesyvame otgovaria li na tova koetos se kazva v reklamata nyjdae se ot savet za bebe6ki matrak za novorodeno bebe za dormeo v reklama ta kazaha 4e predpazva ot arcarii alergii i tn.

# 8
  • Мнения: 85
Pierr Cardin на Магнифлекс много съм доволна и никога не е мирисъл,ползваме го вече 4години и не е мръднал.За новото и легло пак ще купя Магнифлекс заслужава си.

# 9
  • Мнения: 10
И аз купих за моето бебе Магнифлес - Пиер Кардини.  Peace

# 10
  • Мнения: 2
и ние сме с магнифлекс и сам доволна newsm07

Общи условия

Активация на акаунт