Поредната объркана история....

  • 2 780
  • 26
  •   1
Отговори
Ето. дойде и моя ред да се запиша в редицата на анонимните.
Ожених се пред 11 години за човек,  разведен, доста по възрастен от мен. Не ми  беше любов от първи поглед, но той положи достатъчно усилия да ми докаже че държи на мен и ме обича.... В началните години на нашия брак го обичах до полуда, родих му дъщеря ни и и с удоволствие се грижех за двамата му сина от предния му брак.... Стараех се да не се дразня от непрекъснатите му комадировки от които се завръщаше целия в синки и смучки... В един момент, след 8 години в къщи се амбицирах, завърших си образованието и днес съм с престижа професия... От тогава се започнаха нашите проблеми... Съпругът ми - доста издразнен, вече не зависех от него започна леко полеко да прави живота ми ад.....
Преди 2 години се запознах в нета с един младеж... доста по малък от мен. Постепенно станахме близки. А скоро след това се срещнахме и се харесахме от първи поглед.... и станахме любовници... Сега след две години, момчето започна да иска много повече от мен... но аз не изпитвам вече същите чувтсва към него. Той не иска да я приеме тая мисъл... Твърди че съм любовта на живота му... а той е на 20, аз на 35.... Опитах се да му обясня че за мен е бил един любовник, който вече е време да си ходи... А той упорито отказва да го приеме това. В същото време съпругът ми продължава да ми трови живота . Не мога да издържам вече... От една срана е мъжа ми, от друга - младия любовник. Искам да ги разкарам.... и двамата... като за начало- първо малкия....

# 1
  • Мнения: 740
Не видях, нито въпрос, нито дилема.  newsm78 Какъв е смисълът на поста ти?  Confused

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
Еха - "ОКНА" пасти да бере  Joy Joy
Под ред на номерата - първо единия, после другия. Както си го подкарала, най-добре намери трети, той ще разкара малкия, но със съпруга ти ще трябва да се оправяш сама. За 11 години все трябва да има нещо което да го накара да се оттегли без да прави сценки. Някоя жена от тези оставящи смучки не ти ли хрумва, аз не бих търпяла такъв, но не това е въпросът. Когато съм искала да се оттърва от някого - просто съм му намирала слабото място и до момента не съм имала проблеми с бивши.

Не видях, нито въпрос, нито дилема.  newsm78 Какъв е смисълът на поста ти?  Confused
Е как да ги разкара де.

# 3
  • Мнения: 740
Не видях, нито въпрос, нито дилема.  newsm78 Какъв е смисълът на поста ти?  Confused
Е как да ги разкара де.
Знаеш ли, може и друг да и е проблема. Mr. Green
Много "объркани" има напоследък в ДиС.

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
похвално!
какъв е проблема не разбрах?

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Проблема е дали е взела правилно решение - първо да разкара малкия и след това стария.....или може пък да и се иска някой да и каже да си остане с пубертета....

# 6
  • Мнения: 35
Жената не задава въпроси , решила е да се похвали с придобивки. newsm78  ,ама отърване от тях трудно Joy

# 7
  • Мнения: 1 008
Хем сърби, хем боли, хем Драго ми е!...

# 8
  • Мнения: 2 388
Намери трети. Тези двамата ги остави, като резервен вариант.

# 9
  • Мнения: 35 891

направо в десятката  newsm10

# 10
  • Мнения: 304
Направи така, че двамата да с серщнат уж случайно и те сами ще се разкарат Thinking

# 11
  • Мнения: 1 559
Направи така, че двамата да с серщнат уж случайно и те сами ще се разкарат Thinking
Така ,ще разкара мъжът си,ама любовника едва ли.Тез мънинките са много нагли Mr. Green...,и особено ако си му първата любов. hahaha

# 12
  • Мнения: 2 448
Хех палавата ме изпреварила.
Омръзнали са ти и двамата, време е за ново попълнение.  bowuu

Наведе ме на сериозни размисли, и за съм на 35 и мъжа ми ме ядосва. Прати го тоя 20 годишния насам. С удоволствие ще те отърва от него.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 388
Прати го тоя 20 годишния насам. С удоволствие ще те отърва от него.  Mr. Green

Оф, айде и аз ще помогна, нали съм услужлива.  Mr. Green Авторката прати на мен по-възрастния, стига да не е в преклонна възраст. Peace

# 14
Здравей, аз те разбирам напълно и знам защо си стигнала дотук ,най-вероятно си приличаме като характери и най-вероятно си силна и обаятелна жена. Та, опитай се ако можеш да си запазиш брака и да въздействаш на мажа си сексуално ,така той ще отпусне хватката и ще приеме професията ти и независимостта ти, накарай го да се чувства желан . Иначе си имай колкото щеш млади любовници ,но не се обвързвай с нито един от тях.Защо ли, ами защото и те ще се превърнат в подобие на съпруга ти след време. За съжаление в БГ е пълно с комплексирани мъже ,които се правят на големи е...чи ,а всъщност са непораснали момченца. Хубавите и кадърни жени винаги привличат около себе си ято от такива екземпляри.
Колкото дотова как да разкараш някой , ами просто е направи го, но мило и дипломатично.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт