мнения за специалисти от Шейново, Майчин дом и Света София

  • 3 523
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте,  момичета!
Моля за съвет и мнения за  Майчин Дом, Шейново и І АГ Болница „ Света София „. Къде смятате че екипите и условията са по- добри? Много ще съм благодарна ако можете да препоръчате добър специалист от тези болници, който да проследи бременност и да води раждане.
Благодаря предварително за всяко мнение.

# 1
  • Мнения: 822
Аз бих ти препоръчала да раждаш в Шейново.Там екипите са много добри.Аз раждах там и останах доволна.За условията има какво още да се желае,най-вече че сме по 6-8 жени в стая и по 1 тоалетна на етаж.Лека бременност. Peace

# 2
Условията са пълна скръб и в трите болници! SadДобри екипи има ,отново и в трите болници! Thinking
Нещо не е формулирана добре темата ти си мисля?!Ако разчиташ на ЗК,си е до късмет според мен а,ако си решила да си избереш екип това е друго,но ако ще плащаш защо не видиш и частните клиники?
Почти вс.АГ-та са застъпени като отделни теми,така че прегледай ги! Peace
В МД мисля че е най-евтино,пога да препоръчам Др.Дяволов там но,аз ходя на прегледи 1 в год.при него в МЦ а,не в МД Grinning

Успех  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Св.София, д-р Киров,успех.

# 4
  • Мнения: 10
Благодаря, момичета.
Имам известни резерви към частните клиники, за това съм се насочила към изброените.
 За изследванията на ЖК ще се възползвам от здравната каса, но за проследяване на бременността  и раждането водещото е добър лекар и специалист.

# 5
  • Мнения: 10
Надявам се в темата да се включат мамчета, които да споделят опит от скорошно раждане в тази болница.Благодаря за всяко мнение!

# 6
  • Мнения: 4 915
Форумът и архивите са пълни с мнения за специалисти и болници. Прочети белите списъци също, както и черните, но дори и такова сондиране на мненията няма да ти даде еднозначно мнение за различните болници и екипи. И за най-прехваления доктор ще срещнеш оплаквания, и за най-добрите възможни условия ще има негативни отзиви.

Всичко е много субективно. Затова подреди кое ти е приоритетно като избор и с какво си склонна да правиш компромиси (нелюбезен персонал, некомфортни стаи, с бебето да не сте в една стая след раждането и т.н.).

Аз раждах два пъти в Майчин Дом, с избор на лекар. Първият ми приоритет бе, че там неонатолозите са добри специалисти, и при спешни случаи карат проблемни бебенца при тях.
Вторият ми приоритет бе лекарят, когото бях избрала.

Оставих на заден план условията по стаите и отзивите за лошото отношение на персонала към родилките.

В Майчин Дом настаняват майките с нормално раждане на ремонтиран етаж -условията са добри, по 2 родилки в стая с баня, бебенцата са при тях.
Секциото е на 7ми етаж, там меко казано е кофти - стаите, леглата, тоалетната е един малък ужас. Затова вторият път - и двата пъти секцио бях - си платих за ВИП стая. Всъщност, щяха да правят ремонт - може и да е факт вече.  Thinking Бебетата са отделно от майките, дават им ги през 3 часа за кърмене, през нощта - не.

От неонатолозите съм доволна, от акушерките - също, оплаквания нямам.

# 7
  • Мнения: 384
Моя опит е тазгодишен,горчиво придобит в МД а ,мнението ми след е че,там няма начин да стъпя повече!

# 8
  • София
  • Мнения: 154
Аз препоръчвам д-р Катя Златева от Св.София Hug
Много мил и добър човек, винаги когато ти трябва е на разположение и можеш да питаш за всичко Party тя ме гледа през бременността и ме израждаше Hug
В стаята в която ме сложиха после всички бяха нейни пациентки и също бяха много доволни  bouquet
Условията не са като на хотел, но няма как Whistling

Общи условия

Активация на акаунт