Стрии...как да ги избегна?

  • 890
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 641
Вече съм в 5м и се притеснявам за това да не се нацепя и после да ме е срам да се покажа на плажа.Някоя мама ако е доволна от продуктите с които се е мазала да ми сподели какви са.Чувала съм,че е въпрос на ген и на кожа но нищо не ми пречи да опитам.Аз си имам стрии на гърдите защото отслабнах доста и сигурно не съм много еластична ама...както и да е.До сега съм се мазала само с мас,защото всички ми казваха,че от нея по-добро средство против стрии няма. Sick

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 15:31 от angelina_an

# 1
  • Мнения: 7 263
Има и много готови мазила, но аз и при двете си бременности заложих на една рецепта от старата ми козметичка. Резултата е повече от добър нямам стрии от бременностите си по корема и бедрата.

Крем невен - 1 кутия от големите.
Тубичка дефламол
1 Шишенце витамин А /течен/
1 Ампула витамин С /голяма, не помня колко милилитра/.
Всичко това смесваш и добре разбъркваш и всяка вечер мажеш корема / а ако прецениш и ханша и бедрата/. Остава леко мазничко в началото и зимния сезон това с което спиш може да ти залепва в началто за кожата, но добре попива и кожата ти остава като бебешка.

# 2
  • Мнения: 1 572
аз ползвах олиото против стрии на икаров и нямам нито една , при все 4е по бедрата и гърдите имам от преди понеже бях отслабнала много и изведнъж ,имам предвид 4е при мен не е ген, явно действа

# 3
  • Мнения: 6 029
Пише се стриИ, моля ти се, оправи си заглавието, щото се потрисам вече от тия стрий.

По темата - с каквото и да съм се мазала не е имало ефект, мисля, че е до тип кожа.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Това си е до тип кожа Peace
Гледай да не напълняваш рязко и се мажи с крем Peace

# 5
  • Мнения: 1 875
Пише се стриИ, моля ти се, оправи си заглавието, щото се потрисам вече от тия стрий.

По темата - с каквото и да съм се мазала не е имало ефект, мисля, че е до тип кожа.
Peace
 Simple Smile

# 6
  • Мнения: 641
Благодаря за забележката много си мила.Не,че ми помогна много,но пък ме накара да се чувствам гадно със сигурност.

# 7
  • Мнения: 6 029
Нищо ти няма, сега поне ще знаеш как се пише стрии. Успех в борбата!

# 8
  • Мнения: 641
LENNYH,харесва ми този крем и мога лесно да го направя но сигурна ли си,че този дефламол няма да навреди на бебето.

# 9
  • Мнения: 7 263
Няма начин да навреди - виж състава на дефламола, а за да си по-сигурна все пак питай и гинеколога си. Имам двама сина и да ти кажа не съм забелязала мазилото да им е навредило  Wink, освен че са бесни за 4-ма, но това май не е от кремчето  hahaha
Иначе няма проблем да си го забъркаш - само едно нещо забравих да спомена - трябва да се бърка в стъклен или керамичен съд / и после да се съхранява в такъв/ и с дървена /пласмасова или стъклена / бъркалка- не трябва да има допир до метал по възможност. И ако го оставиш в прозрачно стъклено съдче го дръж на тъмно / в шкаф или гардероб някакъв, да не го оставиш на пряка слънчева светлина.

# 10
  • Мнения: 1 572
LENNYH,харесва ми този крем и мога лесно да го направя но сигурна ли си,че този дефламол няма да навреди на бебето.
не се бой от дефламола , аз докато бях бременна се бях изгорила жестоко и специално се интересувах ,

Общи условия

Активация на акаунт