как обличате за сън?

  • 2 398
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Амели е почти на 6 месеца, сега с това променливо време съм се хванала да главата как да я обличам. Последно спи в чувалче с боди с дълъг ръкав, а крачетата са и голи и боси.  newsm78Постоянно я пипам по носа дали не е студен - не е.

# 1
  • Мнения: 3 929
Не помня, кога му облякох пижамка - в 6 месец вероятно, но оттогава спи с боси крачета. Иначе, като съвсем малко бебенце, спеше с бодита с дълъг ръкав, а под тях - камизолки и ританки. Все пак е октомврийско бебе. Но щом казваш, че слагаш детето в чувалче, мисля че не е необходимо да го навличаш много.

# 2
  • Мнения: 298
Ние сме вече големи,но когато бяхме на вашата възраст я обличах с боди с дълъг ръкав и дълги крачолчета (като ританки )и завивах с леко одеалце или олекотена завивка.Щом я слагаш в чувалче мисля,че не е необходимо от чорапки и дълги крачоли.
Все пак детето си е твойто и ти можеш най-добре да прецениш.

# 3
  • Мнения: 4 555
И аз така бих я обличала, ако можех да я напъхам в чувалче. Но понеже не мога, слагам пижама. Поне вече не се отвива по цяла нощ.
По голи крака е най-добре да се спи, особено с ватирано чувалче. Телесната температура се задържа и става много топло.

# 4
  • Мнения: 4 335
Вечер му обличам боди с дьльг рькав и ританки.Лятото спеше бос,но вече не смея,понеже се отвива,а напоследьк не иска в чувала.

# 5
  • Мнения: 805
боди, отгоре пижамка според сезона и леко одеалце.
понякога и чорапки.

# 6
  • Мнения: 2 334
С боди с къс ръкав,боди с дълъг ръкав,ританки и завита със средно дебела пелена.

# 7
  • Мнения: 4 433
Още от малък с пижамка го обличам

# 8
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
С боди , пижамка, чорапките си ги събува по време на сън, завивам с олекотена завивка. Топла е при всяка проверка, даже си мисля, че я претоплям  Embarassed

# 9
  • Мнения: 741
Боди с късо ръкавче,пижамка и торбата.Без завивка

# 10
  • София
  • Мнения: 17 591
Пижамка и чувалче.

# 11
  • Мнения: 354
Бебо спи с пижама, чувалче и отгоре му мятам едно одеалце, което се задържа максимум 20на минути, след това е изритано долу. Спи с чорапки, за сега му е добре, но ние сме в приземен етаж и е леко хладничко.

# 12
  • Мнения: 1 062
Зависи, каква температура поддържате в стаята. Ние нощем изключваме отоплението, живеем в къща, която няма изолация и става доста хладно. Обличам боди с дълъг ръкав, памучна пижамка и завивам с олекотена завивка+одеяло. Общо взето съдя по себе си. Старая се както съм облечена и завита аз, така и децата.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз слагам чорапи, чорапогащник, боди с къс въкав и нещо отгоре с дълъг. В стаята вечер не е много топло, а тя се отвива. Не мога да ставям по 20 пъти да я завивам. За това я обличам по добре. За спален чувал и дума не може да става. Не би изтърпяла и минутка в него  Laughing

# 14
  • Мнения: 439
Сега вече,като е по-хладно с боди с дълъг ръкав и долница на пижамка,леки чорапки...завивам го само с плик,не понася да е завит има толкова красиви одеала,които така си стоят,а маха дори и плика с думите "Мамо,топло ми е",направо съм се видяла в чудо...

Общи условия

Активация на акаунт