Мнения за др.Минев

  • 12 592
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Моми4ета отварям тази тема защото  много се исписа за този доктор по останалите теми.Затова реших да има една отделна тема и всеки който го интересува,даване на мнения,успели и не успели в процедурите нека пишат!Ако модераторите сметнат 4е темата е излишна нека е махнат.Благодаря

# 1
  • Мнения: 150
Аз лично съм изключително довлна от него!Страхотен лекар и човек. Grinning

# 2
  • Мнения: 26
здравей крис4ан,как изкара по4ивката sun?Аз също съм доволна от него.Просто си разбира 4овека от работата.

# 3
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Аз се подписвам с две ръце за  д-р.Минев!Невероятен човек и много добър сециалист!!!Благодарение на него имам това дете, бремеността ми бе доста проблемна и той ми помогна много, за да приключи тя с успешен край!:)

# 4
  • Мнения: 171
И аз съм твърдо за този невероятен лекар,на твое разположение е през цялата ти бременност,можеш да му звъниш на личния телефон по всяко време на денонощието,ако имаш въпроси,а той винаги ще обясни какво да правиш,малко лекари го предлагат това удобство,поне за мене е такова.Невероятен човек

# 5
  • Мнения: 171
И аз съм много доволна от д-р Минев! Току що четох темата с докторите допуснали фатални грешки и още веднъж ми се затвърди мнението, че благодарение на него всичко с мен и детето ми е наред. Обадих му се в 1.30 през нощта и той не само си вдигна телефона, ами и дойде в болницата да ме прегледа, въпреки че ми каза, че не е добре в 8-ми месец да раждам във Весела(това беше преди 3 год).  Ако не бяха бързите му действия и точната му преценка, нещата сигурно щяха да са други. Той не беше на работа, но въпреки това събра екип и ме оперираха по спешност.














# 6
  • Мнения: 242
Ами то май всички сме доволни от д-р Минев Mr. Green И аз ходя при него няколко месеца преди да забременея.И добре,че ходих от самото начало при него,иначе можеше и да не съм бременна в момента...Имах проблеми и този човек ме излекува за 3-4 месеца.Стомаха ми беше станал като подвижна аптека,но имаше резултат...при това двоен  newsm07 newsm07 Много хора казват,че бил станал материалист,но лично аз не смятам така.В противен случай той нямаше да ми обяснява всеки път надълго и нашироко,че мога да изкарам цялата си бременност и без да ходя по частни лекари и дори ми препоръча няколко,които работят със здравната каса.Въпреки това аз реших да си остана при него.Ходя на всеки две седмици на прегледи и съм изключително доволна.Досега е отговорил с огромно търпение на всичките ми малоумни въпросчета Joy

# 7
  • Мнения: 2 531
Ами естествено че ще има и доволни и недоволни! То ако са само доволни ще да е извънземен, а не човек! Човешко е да се греши, но някой лекари си признават грешките, учат се от тях и израстват, а други ги замазват и тъпчат на едно място!

# 8
  • Мнения: 242
veni-b ти си майка-героиня Hug Евала за дечицата!!!

# 9
  • Мнения: 134
 
 zdraveite na vsi4ki ,
   

 Sled okolo 4 sedmizi trebva da se rodi i moeto bebe,no goliam problem mi e izborat na doktor. Biax pri dr. Topalova ,no nechto ne mi vdaxna DOVERIE, smisal 4e pregledat traia 5 min ot koito se govoreche predimno za planovo sekzio. Otdelno pro4etox komentari v neta i nechto   ne mi se xodi   pri neia. Drygiat mi izbor e Minev.
   Nekoi ako mi pomogne sas savet chte sam mu mnoo blagodarna. naso4ila sam se ili v Selena ili Toraks.
 

# 10
  • Мнения: 8
Аз не съм доволна от него. Имам по специфичен проблем, който той не можа да реши. В това няма нищо лошо, но поне да ми беше казал, че не може да ми помогне. А той не си призна и само се опита да ми вземе парите за ненужни процедури. Печалбар.  #2gunfire

# 11
  • Мнения: 242
миленчо,не оспорвам това,че печели доста,но не мислиш ли,че е точно защото СИ РАЗБИРА от работата и май по-важно в случая е,че се е опитвал да ти помогне...Мислиш ли,че ако беше отишла някъде другаде нямаше пак да ти вземат парите.Мисля че ненапразно човека е един от големите специалисти в Пловдив и има толкова много пациенти. А пък и ако беше такъв печалбар за какъвто го смяташ /вероятно защото си чула такива глупави коментарчета от някой друг/ той сигурно щеше да ми взима парите за всичко,което прави за мен...Дори и за "ненужните процедури"...Но той НЕ го прави... Недей да правиш прибързани изводи,само защото някой не е бил 100% компетентен лично за твоя проблем.По-важно е,че са се опитали да ти помогнат,нали? И откъде си сигурна,че като отидеш другаде ще бъдат по-компетентни? Не знаеш...докато не постигнеш някакъв резултат и преди това не си си дала парите...А на мен ми помогна за също немалък проблем и ето ти резултата отдолу....

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 09:11 от foxy81

# 12
  • Мнения: 171
Защо българина така злобее,че човекът си разбира от работата .Като не ни изнася е най лесно да го наречем печалбар,ама това е глупост.Защото моят случай беше следния.....От самото начало на бременността тругнах при Минев,но ходих и при Бабаков,заради болничните,ако ми потрябват.Какво се получава в един момент непечалбарят Бабаков,ако мога така да го нарека,защото е към здравната каса ми държи изследванията единмесец без да забележи че нормите на хепатит Б са много завишени и изведнъж той в шаш и паника,като ги вижда изпада в ужас и решава да си избърше ръцете и ме препраща в инфекциозно отделение там да решавали какво да правят с мене #2gunfireама аз да не съм парче месо,та той ще си позволява такива работи и да ме праща другаде да ме оправят а той ме държал разхождащ се бацил цял месец.Тогава веднага отидох при Минев,той погледна изследванията и веднага ми каза,че не съм болна ,а просто съм носител на вируса,в което няма нищо лошо,направи ми едни чернодробни изследвания да видим дали имам увреждания,но всичко си е наред и там...та предпочитам да си плащам на човек който си разбира от работата и е на мое разположение по всяко време,а не някакъв тъпанар като Бабаков да блееее и да не ти обръща внимание.Минев е професионалист поне за мене,а като виждам доста хора от тук са впечатлени от него,аз съм твърдо решена живи и здрави февруари при него да раждам.Спокойствието е най важно затова ще си го плащам Joy

# 13
  • Мнения: 242
teodora_popova абсолютно съм съгласна с това,което казваш..."та предпочитам да си плащам на човек който си разбира от работата и е на мое разположение по всяко време,а не някакъв тъпанар като ... да блееее и да не ти обръща внимание..." Аз също ще раждам февруари.Леко бременеене ти пожелавам и на финала - най-хубавото бебенце Hug

# 14
  • Мнения: 171
Благодаря foxy81,пожелавам и на тебе лека бременност,хайде не остана:)и всичко да върви по мед и масло

Общи условия

Активация на акаунт