Шкаф вана на Chipolino

  • 712
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте дами, аз понеже съм нова и неориентирана бих желала да ми дадете съвет дали е практично да си кпя шкаф вана на Chipolino / конкретно нея съм си харесала/

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1091

Понеже апартамента ни е малък, банята малка и студена, си мислех, че този шкаф вана ще бъде удобен за да могат да се държат козметики, памперси на едон и също място, плюс това и да не заема място ваничката, която допълнително трябва да й търся място.
Ако някой е използвал този продукт бих му била благодарна за съвет.

Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 201
Да, но щом банята Ви е студена, трябва да я затопляш предварително всеки път за къпане и може би да обличаш бебето в нея ако не затопляте и спалнята. Първите 3 месеца къпехме Елена в спалнята, където спим. Затоплях помещението, изкъпвах я, обличах я на спокойствие върху повивалника и през времето докато се кърмехме в хола, отварях за малко прозореца да влезе чист въздух за през нощта и я слагах да спинка Peace
Според мен козметиката и памперсите е хубаво да се държат далеч от влагата в банята (поне кремчетата, олиото и памперсите) Peace

  bouquet

# 2
  • Мнения: 8
Благодаря ти за отговора и съвета, Диде.
Този шкаф вана ние няма да го държим в банята, а извън нея. Така, че влага ще има единствено когато се къпи малката и се надявам, че няма да е проблем. Но все още не мога да реша кое ще бъде по-практично и заемащо наѝ-малко място - шкаф ваната или едно обикновено корито за къпане? Rolling Eyes

 

Общи условия

Активация на акаунт