Отзивите ви относно чаят Сена

  • 987
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
 Simple Smileмоля ви да споделите мненията си относно този чай ,защото чувам противаречиви такива.Благодаря на всички,които ще се включат

# 1
  • Мнения: 1 432
Най-лошото е ,че се привиква към него за  smile3550 , а лично аз имам страшни колики, когато съм го пила  Crazy

# 2
  • Мнения: 84
Отвратителен чай не го вземай!Азсе чувствах много зле от него болеше ме адски корема не излизах от ОО и накрая след 2 кутий от чая не отслабнах и грам

# 3
  • Мнения: 195
Явно и сега ще чуеш противоречиви мнения Simple Smile Аз съм и ЗА и ПРОТИВ...ЗА съм, защото понякога чая много ми е помагал...като не си ходил до 00 примерно 2 дни и ти е подут корема и те боли, преял си, тежко ти е и се депресираш и т.н., да изпиеш една чаша чай сена е много по-добре отколкото да пиеш някакви хапове...той все пак си е някаква билка Simple Smile макар че това не е аргумент де, то има и отровни билки  Grinning Но искам да кажа - добре е, понеже не е химия....абе с две думи - спасявал е положението много пъти  Wink От друга стара - ПРОТИВ съм да се пие редовно, като под редовно разбирам всяка седмица или всеки ден, пази боже! Нарушава се функцията на отделителната система и наистина има привикване  Sad И незнам дали има връзка, или аз съм си го внушила това, обаче баба ми беше свикнала да пие чай Сена всеки ден!! близо 1-2 години...накрая получи перитонит...и според мен има връзка с чая...така че - умната с тоя чай!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт