Подарък за мъжа ми за 30 годишнина

  • 14 426
  • 29
  •   1
Отговори
Моля ви за идеи, какво мога да подаря за 30 годишнина....нещо, което да остане за спомен, а не дрехи, парфюми и т.н.
Мислих си за нещо златно, но той не носи....някакъв сувенир....нещо друго....
За парите - до около 400-500 лв...
Благодаря   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз купих на моя мъж пура и хубава запалка! Сега за 31 РД ще му купя много готин кожен шах и малка масичка за него /той ще си купи креслата Simple Smile /.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 190
Часовник?

# 3
  • Мнения: 649

и аз съм за стилен часовник.  Peace

# 4
Да, мислих си го, но знам, че не е хубаво да се подарява часовник (означавало, че ще се разделим). По принцип не вярвам на такива неща, но ми е кофти като го знам да подарявам часовник.
Другото, което ме притеснява е, че за сумата, която съм отделила не мога да му купя часовник като тези, които той носи....искам да е нещо до около 400 - 500 лв.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 833
Мобилен телефон.

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Екскурзия, до място което си мечтае, хем и ти ще намажеш, хем ще ви остане спомен.  Mr. Green Може и летене със самолет или гмуркане, ако си пада по такива неща.

# 7
  • Мнения: 1 492
Нещо за колата -  навигатор или някое ново касетофонче с повечко екстри...ако нямате кола, може фотоапарат, телефон и аксесоари към тях -четец за карти, юесбита и т.н

# 8
  • София
  • Мнения: 591
А сребро не носи ли. Аз на бъдещи я ми съпруг му подарих един стилен комплект от сребро ланец и гривна. За около 550.00лв. Мн. го хареса. Ако носи сребро също не е лошо като подарък.

# 9
Искам да е нещо оригинално като идея, нестандартно.
И часовника, и телефоните му са за доста повече пари от тези, които съм приготвила аз, а и това са обикновени неща.
Гривни, ланци и пръстени не носи, ако носеше щях да му взема някакво злато...
Просто не ми идва някаква по-странна идея за подарък...

# 10
  • София
  • Мнения: 7 190
Нещо от типа бутонели или игла за вратовръзка с диамант да речем?

# 11
  • Мнения: 6 993
Бих заложила на нож, някакъв добре изработен, с красива дръжка...
Но все пак, мисля, че мисленето ми е изкривено от моя мъж, той се интересува от такива неща. Rolling Eyes

# 12
Нещо от типа бутонели или игла за вратовръзка с диамант да речем?
А, това с иглата с диамант ми допадна най-много засега Simple Smile
Ама къде се продават такива чудеса  Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 7 190
Предполагам в магазини за мъжка мода като BOSS, или вероятно в хубави бижутерски магазини - сещам се за Алтънбаш в момента.

# 14
  • Мнения: 7
Ако е рибар може да му вземеш някоя хубава въдица.

Общи условия

Активация на акаунт