Мъж, от когото ти се подкосяват краката

  • 11 836
  • 173
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
В моменти на откровение, жена ми е споделяла, че в живота си е виждала двама мъже, от които и се подкосяват краката (хехе, за съжаление аз не съм нито един от двамата). Говорим само за външен вид (с единия се запознала даже, оказал се некъф темерутест селски рокер и нищо не станало)...Колко я врънкам да ми опише как изглежда мъжът, от който и се подкосяват краката, но само хън, мън, не можело да се опише. Истински красиви мъже се срещали ужасно рядко (според нея) – ей така можеш да си вървиш по улиците на голям град с дни и да не срещнеш нито един. Веднъж в парижкото метро ме сръга с лакътя и ми каза „ей тоя е много красив”. Верно – симпатяга, по-висок от мен, малко по-изсечени черти, небрежно-елегантен, малко манекенски тип, ама чак пък....
И други жени са ми говорили за някой „адски готин мъж”, ама и те не могат да ми обяснят кое му е „адски готиното”... бил с леко дълга коса, елегантни дрехи, стегнати мускули, нагъл поглед...бла бла бла....че то и аз отговарям на това описание, но единствените на които подкосявам краката са разни тюфлеци, на които съм им отрязал кредитните линии.
Хайде опишете ми красивия мъж, но истински красивия, дето подкосява крака, а не просто някой симпатяга от шофьорчетата във вашата фирма примерно...срещат ли се по улиците, какво ги отличава от другите?...И моля без Брад Пит, Марчо Дафчев или „милото”, за тях вече знам!

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 11:00 от Seltakis

# 1
  • Мнения: 11 747
Както и да изглежда, със сигурност е непознат. Запознаем ли се, опознаем ли се, вече всичко е различно.

# 2
  • Мнения: X
От двама мъже до сега са ми се подкосявали краката.
Не мога да ги опиша. Различни са един от друг, дори нямат нищо, ама нищо общо. Освен  това, че ми се подкосяват краката като ги видя.

# 3
  • Мнения: 2 556
Не са ми се подкосявали от никой краката. От известните мъже идеала ми е Джон Бон Джови без конкуренция.

# 4
  • Мнения: 274
От двама мъже до сега са ми се подкосявали краката.
Не мога да ги опиша. Различни са един от друг, дори нямат нищо, ама нищо общо. Освен  това, че ми се подкосяват краката като ги видя.

Кампарита, с каква вратовръзка беше единият?  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 072
Рискуваш да получиш идентични описания от рода на - атлетично тяло; правилни черти; в дължината на косата предпочитанията може леко да варират; поддържан; облечен с вкус...... и прочие тинтири минтири. По-важно е какво е излъчването и типажът.

Може и да ми се подкосят краката от някое денди, изцяло издържано по описание на Удхаус, забързало се към Търтеите, но предпочитам да прекарам вечерта с Джийвс.....

Сега ще пусна гугъл на изображения с ключова дума - Мъж, от когото ти се подкосяват краката!
*************
първи резултата - татуировка
втори резултата - ББ

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 11:12 от Летящата крава

# 6
  • Мнения: 1 212
...Колко я врънкам да ми опише как изглежда мъжът, от който и се подкосяват краката, но само хън, мън, не можело да се опише. ...

Права е жената - не може да се опише  Peace Grinning
То все едно като карам аз мъжа ми да ми обяснява защо намира за "адски готина пичка"  онази .... Венеса Марсел / От "Лас вегас"  Crossing Arms / ...
Ким Бейсинджър или новото дамско попълнение в "Господари на ефира"  Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 492
От моя собствен мъж....затова съм си го и взела... Mr. Green ...пред визията, която също не е за подценяване , по важно е излъчването на човека и най вече погледа... Heart Eyes ...останалото е много повърхностно - може да е супер аполон отвсякъде , ама ако има потециал и поглед на наплюскано добиче , не ми го хвали.... Stop

# 8
  • Варна
  • Мнения: 57
 Според мен всичко е химия. За мен красив, за друг не, това са си феромони. Познавам красиви мъже, които не ми "излъчват" нищо и до там, но има някои, които са ме карали да се замислям, и... чувството е хубаво. Така че всичко е inside. Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 3 268
Два пъти в живота си съм срещала мъж,от който ме заболяваше корема.Това при мен е висша форма на привличане.Не са известни лица,най-нормални хора,като мен,теб и всички останали....Двамата по нищо не си приличат визуално,просто...химия.

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 11:39 от stefani6

# 10
  • Мнения: 371
Чак да ми се подкосяват краката не, но предпочитам метросексуални  с атлетични тела  Peace

# 11
  • Мнения: 1 072
Сега се сетих, че навремето в университета имах един колега с перфектна физика. Без никакви забележки. Освен това с изключителен релеф. Всяко мускулче прозираше и ти помахваше приканващо. Беше истинска наслада да го наблюдаваш как играе плажен волейбол..... Не са ми се подкосявали кракато от него, но такава визия не се забравя.

не успях да се вредя......

# 12
  • Мнения: 4 965
И аз залагам на химията.
Иначе, да. И аз имам 2-3-ма, от които ми се подкосяват краката - единият дори само да го чуя по телефона и си забравям заглавието (т.е. не само визуално, ами и гласът му е секси - за мен, де; колежката твърди, че на нея й действа антисексуално, но пък тя харесва съвсем друг тип мъже, които на мен ми действат антисексуално).
Изглежда всеки е настроен на определена честота и е важно да съвпадат честотите, но пък мъжете, които ме карат да изтръпвам, са с много сходна физика, стайлинг, поведение, присъствие и т.н.
Имам ги и на снимки, ама не върви да ги лепна във форума (просто може и други съфорумки да започнат да се "подкосяват"). Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Не можеш да го разбереш, защото търсиш само по чертите и физическите характеристики /като едно време по лексиконите - идеалът за мъж/.
Може да не е толкова красив и пак да ми подкоси краката - излъчването ми е важно и сигурно и още нещо, което е необяснимо за мен. Много пъти съм си задавала въпроса защо наглед не толкова привлекателни мъже ми въздействат по някакъв такъв начин и не съм намерила отговора.

# 14
  • Мнения: 2 448
Веднъж са ми се подкосявали краката от вида на мъж / не говоря за филмови герои и т.н. /. Такова падане беше, най голямата глупост в живота ми.  ooooh! Добре, че мина бързо и без трайни последици.

Общи условия

Активация на акаунт