Какво става с българската телевизия?

  • 1 091
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 195
Някой преди време пусна линк за гледане на Бтв:Malincho.com.Нещо оба4е не мога да гледам ве4е Rolling EyesНякой знае ли защо?

# 1
  • Мнения: 7 837
При мен няма проблем - то4но гледам днешните новини

# 2
  • Мнения: 2 195
Като кликна на днешние новини ми излиза един син екран,на който пише Display и мигат някакви работи под него-никаква картина Sad

# 3
  • Мнения: 2 195
А имате ли изтеглен Flash player?Защото май нещо такова ми изписа,4е трябва да инсталирам newsm78

# 4
  • Мнения: 1 854
А имате ли изтеглен Flash player?Защото май нещо такова ми изписа,4е трябва да инсталирам newsm78

И аз не мога да я гледам и на мен ми излизат сьщите неща като на теб,пьк сьм си свалила този Флаш плейьр.Незнам каква е при4ината newsm78

# 5
  • Мнения: 2 195
Ама аз преди гледах Cryзащо сега не става не знам newsm78.Може би от Холандия не може ве4е Confused Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 980
и при мен върви.
Може да имаж неЩо zасечка с регистрацията. Аz първия път гледах беz проблеми, а после не ме пускаШе да вляzа даже. После получих след седмица е_майл, че регистрацията ми е успеШна и нямам вече проблеми, да чукна на дърво

# 7
  • Мнения: 2 195
Теди,логвам се без проблем...Сигурно е нещо друго Thinking

# 8
  • Мнения: 3 634
Дайте един линк, че не ми се рови...

Благодаря!

# 9
# 10
  • Мнения: 3 634
Ми... не се отваря линка.

# 11
  • Мнения: 3 634
Aaa отвори се...

# 12
При мене също няма проблем. Върви си нормално

# 13
  • Мнения: 1 238
При мене също няма проблем. Върви си нормално

Не го знаех тоя линк. Регистрирах се и си пуснах да гледам предаването "Сблъсък"
Големи образи са тия двамата! Много ме кефят.
Обаче има един проблем. Незнам как да ви обясня точно, но като пусна да гледам, нещо се забавя едно такова и трябва да чакам много докато се зареди или каквото прави там. Малко досадничко е. Някой да има подобен проблем или идея какво да се направи? Или грешката е в моя комп...

# 14
... Или грешката е в моя комп...
По-скоро в доставчика ти интернет. Трябва ти хубава връзка.

Общи условия

Активация на акаунт