прахосмукачка karcher

  • 1 278
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Искам да си купя перяща прахосмукачка и събирам мнения.Може ли да ми кажете коя марка ползвате,дали сте доволни и въобще всичко за което се сетите свързано с покупката на такъв уред-какво да гледам и за какво да питам.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 553
И аз имам мерак за подобна. Аз да питам – тези прохосмукачки могат ли едновременно да ‘’дърпат’’ боклука и прахта от пода и да мият плочките и паркета? В смисъл – този МОП, който рекламират по ТВ – при него прябва първо да прахосмукачиш и след това да минеш с него, така ли е и тук?
Хубаво ли се измива теракота и паркета?

# 2
  • Мнения: 210
И аз искам да разбера същото:)

# 3
  • Мнения: 553
Искаме, ама няма  Twisted Evil
Явно, никой не държи подобно животно у дома...

# 4
  • Мнения: 30
И мен ме интересува същото Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 655
Аз имам. Но да ви кажа я ползвам само като прахосмукачка. Слага се вода и изсмукания боклук отива в контейнера с водата. Отделно има контейнер за препарат когато искаш да переш. Аз лично не съм прала, но съм я давала на близък да пере тапицерия с нея. Знам, че приставката на тръбата за пране измуква при прането водата от тапицерията и праната повърхност остава влажна.
Аз лично съм доволна от този тип прахосмукачки при които боклука отива в специален контейнер, а не в платняна или хартиена торба. На вилата имам прахосмукачка с хера филтър и съм също доволна. Peace

# 6
  • Мнения: 20
благодаря долорес за информацията

# 7
  • Мнения: 326
Колко струва тази прахосмукачка karcher?

Общи условия

Активация на акаунт