Препоръчайте ми хомеопат, с който да се консултирам за запек

  • 938
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Здравейте,

Бебчето ми има проблем с акането. Тук съм го описала подробно:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=335111.msg8789940#msg8789940

Не съм получила смислен съвет от педиатър до момента, затова хомеопатията ми е надеждата  Praynig

Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 578
според мен по скоро би ви помогнал гастроентеролог отколкото хомеопат

# 2
  • Мнения: 314
според мен по скоро би ви помогнал гастроентеролог отколкото хомеопат

напротив,аз пък смятам,че много правилно си се насочила към хомеопат.синът ми го излекувах точно благодарение на хомеопатията и то след като месеци наред ходихме по лекари,гастроентеролози и какви ли не други.при него проблемът беше и психологически,всеки опит да се изходи беше съпроводен с пищене и плач.беше кошмарна гледка 8 месеца.благодарение на добър хомеопат,да чукам на дърво,вече нямаме проблеми.не пишеш в кой град си,но се поинтересувай за добър класически хомеопат,прочети малко за хомеопатията и ще видиш,че резултатът няма да закъснее.успех!

# 3
  • Мнения: 936
Първата тема си я пуснала в Кърмаческия и затова имаш стандартните отговори, а не причината за този запек - това трябва да се търси. Лечението на симптомите не води до излекуване. Радвам се, че си пуснала тема и в този подфорум, така мога да ти дам възможен отговор, без да бъда много анатемосана.

Имам две деца. Момичето се роди нормално, само кърмене, следване на инструкции, редовни ваксинации и всичко както си трябва. От втория месец започна запек - не се влияеше от нищо, изхождаше се веднъж седмично с термометър. Купих си от Австрия специален гел, който се вкарва в дупето и до 15 мин. трябва да се изходи детето. Добре, но това нещо беше доста скъпо и не лекуваше причината. Запекът продължи до осмия месец и то само, защото отидохме на гости на свекърва ми във Виена и дадохме на детето да яде манго - веднага се изходи. За съжаление и до сега се изхожда трудно понякога. Sad

Второто ми дете - момче - също се роди нормално, никакви проблеми, рутинните ваксини в родилното и първия месец. Междувременно попаднах в този форум на темите за Ваксините - изчетох много, гледах филми, мислих, четох книги... и реших - НЯМА ДА ВАКСИНИРАМ!!!   Така, по същото време, когато и дъщеря ми получи запека - втория месец - се запече и синът ми... Представих си пак цялата картина, гелове, проблеми.... и логично се питах къде е проблема??? 

Както писах вече, ваксинирах или по-точно позволих да ваксинират сина ми в родилното и след това първия прием на ДТК. Получи запек. Слагах гелове. Но други ваксини не последваха!! Постепенно детето се оправи и продължи да се изхожда нормално и то без да правя нищо.

Тогава не си дадох сметка, но по-късно, като се замислих за съвпадението на запека - във втория месец, след приема на ДТК - смятам, че тази ваксина е причина за този проблем. Някои деца реагират с температура, други с повръщане, трети с незнам си какво, но повечето, които явно нямат други реакции получават запек. Погледни само колко много деца, бебета по-точно имат този проблем!!!

Съветвам те да се информираш добре по въпроса за ваксините и да вземеш най-правилното решение за детето ти! Hug

# 4
  • Мнения: 4 414
Хомеопатията лекува цялостно, а не само запек/примерно/. Моят съвет е да прочетеш повече информация за този вид лечение, за да не си изненадана, а и да знаеш какво да очакваш.
Иначе, аз препоръчвам МЦ Хирон

# 5
  • София
  • Мнения: 3 067
Виж една интересна статия:

http://homeopathyfor.us/index.php?catid=3&subcat=8&page=3&id=107

# 6
  • София
  • Мнения: 1 097
Аз също препоръчвам МЦ Хирон.

# 7
  • Мнения: 479
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт