Кипърски брилянти + БГ диаманти (15)

  • 24 753
  • 289
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 456
Добре дошли скъпи приятели и гости!
Заповядайте в новата ни 15
-та тема![/b][/size][/color]
 

"Там" не е по-добре от "Тук".
Когато твоето ,"там" стане ,"тук",
ти просто ще откриеш друго , "там",
което пак ще изглежда по-добре от ,"тук".
Антоан дьо Сент - Екзюпери
   
 

 

            Полезна информация
Институции


Българското посолство в Кипър
Българското посолство в Кипър - контакт
Сайт на правителството на Кипър
Посолство на Кипър в България
Сайт на МВНР в България
Освобождаване от легализация на документи

CyprusAirways
BG Air
Sofia Airport

 
За справка или вие питахте, ние отговорихме.

Координати на БГ Вестникът
Инфо за първокласниците

Споделени рецепти за зимнина
Картинка в мнението
Подходящи храни при анемия
Питане за Лимасол
Солена и палачинкова торта
Рецепта пирожки

Да научим гръцки он-лайн


  Работа

ICS-JOBS
 

   Други

Cyprus comunications
Статия с малко история
Карта на Кипър
Текстове на песни

                 Предишни теми

1234567891011121314

Домашните ни любимци
Тео

    Общото ни албумче

Kukundela`s site



Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 15:01 от Муци

# 1
  • Мнения: 0
Пуза първа хахаххахаха


Да ни е честита


Отивам на фризор следмалко,да видим какво чудовище ще се върна,дали детето ще ме познае  Joy hahaha Joy

# 2
  • Мнения: 577
Брейййййййй Чудо !За първи път да се уредя една от първите.
Муце, страОтна страничка .С глас се смях на дом.ни любимец ама допълвай.........Кати и рибки има.И аз имах една Бета/бойна рибка/,но се спомина във водното блаженно царство замина.  bishop
Ааааааааа имението това ли е?..................Където говорихме на скоро,че ще го купуваш и не ти стигаха едни 200 000 и аз ти услужих????????????  Peace Ако е това--------поздравления!-Прекрасен избор!  Peace  Hug

# 3
  • Мнения: 5 001
Ихаааааа...... Муце,страхотна ви е темичката.Поздравления!
Пожелавам само хубави неща да се случват в темичката...

# 4
  • София
  • Мнения: 1 529

 Кипърски момичета понеже при вас е все лято ето ви от мен букет от есенни хризантеми.
 Да пълните новата темичка с много споделено щастие. Hug

# 5
  • Мнения: 1 858
Муцка страничката  пак е страхотна   bouquet и къщичката си я бива Peace. А мисълта е велика.
Шпунц, благодаря за хризантемите прекрасни са Hug. Някога баба ми гледаше много хризантеми. На първия ми учебен ден в първи клас бях с два огромни букета прекрасни хризантеми, специално набрани от градинката на баба.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Честита ви нова темичка да си пишете най весели и хубави неща в нея. Hug Hug Hug


# 7
  • Мнения: 0
ХОП и аз да се намърдам в новата темичка! Това заглавие много бляскаво беееееееееееее  newsm81  newsm81  newsm81
  Гугуна, и аз не съм много сигурна къде точно се намира въпросното периптеро...обясниха ми, че било близо до големия боулинг по пътя за Джамбо. Не съм ходила още! То бг стоки има на доста места вече май...
  Маатете, ти се подготви по-песимистично за пребиваването си тук/ Нали знаеш: ОЧАКВАЙ НЕОЧАКВАНОТО!!!!!! /, че като ти хареса, да се насладиш пълноценно на щастието си!  newsm44  newsm44  newsm44
  Муци, чувала съм, че да се ядосваш значело, да измъчваш себе си заради глупостта на другите! Е, опитвам се! Но особено в работата си съм много изпълнителна и прецизна....и съответно очаквам такова отношение и от колегите...Не понасям хора с високо самочувствие без покритие, а въпросната кучка /да уточня, че е българка, женена за кипърец и може би от там и идва самочувствието, т.к. нито е умна, нито пък чак толкоз способна/ е точно такава. Аз съм и един вид шефка/ отговорник на смяна/, но тя очебийно ме пренебрегва и за всяка дреболия тича и ме "кове" пред прекия началник, с който се лафи постоянно.И той милия, нали е кипърец, така се прехласва по големите и "очи", че забравя кой е всъщност! До там са стигнали нещата, че той не смее да и се скара за нищо, а тя постоянно предявява какви ли не претенции и всички останали трябва да и се кланят, едва ли не! Та аз не издържах и и казах истината в очите! И понеже не съм конфликтна личност, сега се упреквам дали постъпих правилно! Говорих с прекия началник, който стана неволен свидител на спречкването ни и се оказа, че според него съм абсолютно права и добре съм си свършила работата!!! Но после го видях да говори с ОНАЗИ и то доста по-продължително отколкото с мен.......Човека изобщо забрави, че ми обеща да ни събере е 2-те в офиса след работа да се изясним! Заплесия голяма! Не знам вие как мислите, но според мен, той се опитва да потули проблема без да го реши!
  Павлинката, аз все така правя май...като се ядосам благославям свекитата!  smile3515
  Кати6, нищо не стана в крайна сметка. Аз на една страна, онази на друга...шефа уж щеше да ни помирява ама ние не искахме да се погледнем даже. А последните дни не работи с мен и ми е екстра! Във фирмата правят едни ремонти и леко са ни поразместили, но не знам как ще се търпим когато всичко тръгне по старому... smile3516  Ще има  fight  fight  fight  fight

 
 

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 17:07 от dani73

# 8
  • Мнения: 549
 Благодаря за поканата.Здравейте мили момичета.Честита ви нова тема.Само хубави неща да си споделяте.  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 858
Дани много е гадно това. За съжаление повечето (не всички) българи като отидем някъде и забравяме кои сме и какви сме. Самочувствието става голямо.
Пак казвам това не важи за всички но много ги има такива явно. Майка ми напусна предишната си работа точно заради българка. А пък  и шефа ви колко малоумно е подходил ooooh! не е истина направо. Пожелавам ти успех и дано всичко се нареди по най-добрия начин  bouquet.

# 10
  • Мнения: 903
Здрасти мацки! Ей ме на и мен - да поникна в новата темичка...

Да ви кажа, тоя път за едно бройка щях да се разпиша първа - ама тъкмо Муцето я беше спретнала... и аз в овчи тръс   animal085  се засилих да се впиша... и тока взе че спря... smile3516  

Муцанке
, поредни комплименти за страхотното оформление на темичката!

Гугунче, една фотосесия след фризьора ще ни пуснеш ли..? smile3509 - тъй де, да ти се порадваме и ние...

Маатете
, ще ти кажа нещо, което е в контекста на настоящите ти вълнения преди отлитането,
но всъщност е и към всички останали момичета  /просто един мой малък размисъл/...
Мисълта под-заглавие на темата наистина е хубава /ако не греша е от "Малкият принц"/.., но аз имам една
по-различна трактовка на въпроса за "тук" и "там" -----> Да, верно е, че това което нямаме винаги изглежда по-съблазнително от онова, което имаме и щом веднъж го постигнем, колкото и много да сме го искали, сравнително бързо му се насищаме и в нас се събуждат нови стремежи... Но ако "тук" е реалният ни живот, а "там" олицетворява копнежът и надеждата ни за нещо по-добро, то това "там" е движещата сила на живота ни, която ни дърпа напред...  Идеалният вариант е когато "тук"  и  "там" съвпаднат... и то съвсем не е невъзможно - това е мястото, в което сърцето ти и същността ти са цели, където се чувстваш завършен... Просто е въпрос на шанс в живота на всеки да стигне до този миг, когато "тук" и "там" се слеят в едно...
 
И на всяка една от нас от сърце пожелавам да намери това място, да стигне до този миг.., всъщност някои вече са го постигнали /сигурна съм, дори и не винаги да си дават сметка/ Hug
Това искам да ви отправя като пожелание в началото на новата ни тема и дано наистина я изпълним само с хубави неща!
Hug

# 11
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
От цяла вечност не съм ви навестявала.   bouquet
 И моля за извинение.  Hug
Мъж ми си е в БГ и скоро няма да мога да ви чета и пиша редовно.  Crazy
Специално за вас , много гуш и цун.  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes


# 12
  • Мнения: 1 858
И Блонди каза ... тук и там сляти в едно. Би било прекрасно  bouquet

# 13
  • Мнения: 953
http://www.bebealbum.bg/picture.php?id=15975
Има ли такива дето разбират от цветя.
Кажете ми какво е това цвете и дали е отровно,че моя малчо си е играл с него и ...............откачам.
Не личи да е ял от него,но ...........

# 14
  • Мнения: 7 375
                              Добър вечер ,момичета!
                              Кати,правилно си разбрала .Не се престраших,даже бях против и точно за това пиша на maatete да не се страхува и да бъде смела и решителна ,за да не изпитва моите съмнения.Така поне ще знае,че е опитала и няма да се натоварва с размисли по темата - какво би станало ,ако аз....
                              Темичката ви е чудесна и гледам,че колежките от КГБ са нахлули в нея. Laughing
                              Момичета,прекрасни сте с вашата упоритост,настроение и младост.Не изпускайте всеки шанс,който ви се появи на пътя и живейте щастливо където и да е по света.Живота е прекрасен и го живейте както ви харесва,без да се страхувате да опитате непознатото и дори недостижимото за вас трябва да стане реалност.
                              Аз малко късно включих  Embarassed , но направо изумях когато скъпия на рождения си ден преди 3 дни ми каза и то съвсем сериозно - що не си вземем багажа и да пробваме някъде в нормален свят.Не можах да повяравам на ушите си  Sick Отговорих,че ще трябва да се изнасяме с внуците  Mr. Green защото е ужасно трудно да си представиш живота без тях.Освен това дали приемат дядовци и баби? Mr. Green
                             Ето такива ми ти работи и размисли се въртят из главата ти когато си проявил нерешителност.Дори да не бяхме успели поне щяхме да сме опитали. Peace
                             Лека вечер ви желая ! Hug Heart Eyes И бъдете такива каквито сте - млади,упорити и решителни. Peace

Общи условия

Активация на акаунт