диета на Ким Протасов

  • 9 823
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Диетата на Ким Протасов
/ за 5 седмици /

Тази диета може да се провежда 1 път годишно.
Прочиства организма и е полезна за всеки. Трудни са само първите 3 дни.
1-ва седмица: сурови зеленчуци; кашкавал, извара, сирене/ 5% мазн./,
кисело мляко, йогурт; 1 варено яйце; може и 3 зелени ябълки. Това е менюто за 1 ден. Зеленчуците, млечните продукти, чай, кафе/без захар/-
в неограничено количество и по всяко време. Задължително да се пие вода по 2-3 л на ден. От продуктите може да се прави салата: зеленч. + сирене+
яйце. Може и малко сол, лимонов сок, 2-3 капки зехтин.
2-ра седмица: същите продукти. Апетитът вече е намален, по желание може да не се ядат ябълките и яйцето.
3-та седмица: към същите продукти се добавя 300 гр. месо, риба или птици. Количеството на млечните продукти малко да се намали.
След 3 седмица започва интензивното отслабване. През последните две седмици свалят се много кг.
4-та седмица: като третата седмица. Да не се пие прясното мляко.
5-та седмица: може да се добавят и консерв. грах, боб, царевица,
растително масло, но рядко.
Рецепти към диетата:
Салата с цвекло: 1 сурово цвекло, 2 моркова, 1 ябълка се рендосват. Добавят се 1 лъж. лимонов сок, пипер, магданоз и кисело мляко.
Салата с маруля: маруля, краставици и 2-3 скилидки чесън се нарязват.
Добавят се копър, сок от ½ лимон, 2 капки зехтин, сирене.
Салата с домати: домати, кашкавал, чесън, копър.
Салата със зеле: прясно зеле, чушки, лук, кисело мляко.
Салата със зеле: прясно зеле, моркови, ябълка, извара, кисело мляко.
Салата със зеле: ситно наряз. зеле и краставица, яйце, сол, кисело мляко.
Салата с брюкселско зеле: брюкс. зеле се нарязва на тънки “сламки”. Добавят се морков, 1 супена лъж. зелен грах, сол, пипер, кисело мляко.
Салата с царевица: консерв. царевица, моркови, чесън, лимонов сок, сол, черен пипер, 1 ч. л. корен от имбир.

# 1
  • Мнения: 93
ето нея мисля да е започвам от утре Hug

# 2
# 3
  • Мнения: 148
А знаеш ли дали наистина действа?Ако може да споделиш колко килограма се свалят,или поне информацията,която знаеш за диетата,предполагам си чувала отзиви щом си решила да я започнеш  bouquet

# 4
  • Мнения: 164
и аз ще следя темата и се интересувам от резултатите, ако може разбира се

# 5
  • Мнения: 93
аз незнам какво му е ужасното на диетата ама карай.да сваля се.една приятелка свали 12 кг и много интересно стана че не ги върна.аз много е харесвам тази диета защото много обичам млечни,а и за мойто ежедневие е много удобна,но вие си решавате.от утре съм на нея

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не е лоша диетата Peace

# 7
  • Мнения: 19 272
Тази диета ми звучи като балансирано хранене. Не се ядат сладки и тестени неща, така че би трябвало да се сваля.
Пожелавам ти успех и после да се похвалиш.

# 8
  • Мнения: 135
Извинявай,обърках темата.Наистина ми харесва тази диета,но аз съмна Дюкан в момента.И аз ,много обичам млечни,зеленчуци и сирене.Всъщност първите си 7 килграма свалих така....Извинявай още веднъж...

# 9
  • Мнения: 93
няма нищо.аз не съм се разсърдила Hug Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 15 913
Харесва ми, обичам салати, сирене, кашкавал.
Ще ви следя и ще се настройвам психически.
От много места съм чувала само хубави неща за Дюкан, но не мога да си представя  - ядене без зеленчуци.

# 11
  • Мнения: 22 343
Гледах тази диета преди време, но тогава бях на плодове. Сега не мога да ги започна, така че може и да пробвам тази в най-скоро време. ) Имам още 5кг за сваляне.

# 12
  • Мнения: 1 424
Тази диета ми е точно по вкуса  Peace
Но ми се искаше да науча повече за резултата, но ще питам google  Wink 
Ако някой я е правил ,да пише   bouquet

# 13
  • Мнения: 4 678
Диетата не е лоша Peace

# 14
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Тази диета ми е точно по вкуса  Peace

И на мен  Peace
.....Доколкото разбрах тази диета е доста популярна в руските сайтове. А после  има и нещо като захранване.....т.е. какво да преобладава в храната след периода на диетата.
Който е на "ти" с руския ще съм благодарна да помага  Praynig


http://forum.myjane.ru/viewtopic.php?t=25068

Общи условия

Активация на акаунт