време ли е за тест?

  • 2 470
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Имам редовен цикъл от няколко години.Последните две години ми идваше винаги или през 27,или през 29 дни.Никога и поради никакви причини не ми е закъснявал,въпреки че се е случвало да съм под сериозен стрес.Този месец обаче ми закъснява вече с осем дни.Имах си стандартните при мен симптоми,само че така и не ми дойде.Преди две седмици за няколко дни усещах тежест в гърдите,а сега ми се ходи много по-често до тоалетната,в сравнение с преди.Вече четири месеца сме заедно и досега не ми беше закъснявало с нито един ден,а сега...Приятелят ми ми се смее,понеже винаги сме ползвали презервативи,но дните си минават,а на мен така и не ми идва...Вие как мислите?Трябва ли вече да си направя тест?Или не е необходимо?

# 1
  • Мнения: 2 334
Мисля че трябва да си направиш тест.Той отчита след 7 дни закъснение така че ако си бременна ще разбереш Peace

# 2
  • Мнения: 69
Направи си тест .Peace

# 3
  • Мнения: 201
Да, направи си тест Peace...при мен при 5 дни закъснение и при двете бременности ми показа положителен тест Peace. Така, че ако си бременна ще ти покаже със сигурност при 8 дни закъснение Peace

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не ти пречи нищо да си направиш тест Peace
Айде успех и дано резултата е  такъв какъвто желаеш Peace

# 5
  • Мнения: 1 586
8 дни си е закъснение,може и да не си бременна но ако съм на теб веднага ще си направя тест,така поне със сигурност ще знаеш.Успех!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз бих си направила , защото съм голяма нетърпеливка , а и много беберавихме и все бях в очакване.Ако можеш да издържиш не си прави , ако не не ти пречи да пробваш.
Нека резултата да е такъв какъвто желаеш   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 803
Да, направи си. Peace

# 8
  • Мнения: 2 090
Подкрепям всички мнения по-горе Peace
Успех,и дано резултата е какъвто желаеш  bouquet

# 9
  • Мнения: 9 814

И аз така мисля.

# 10
  • Мнения: 4 496
 JoyРезултатът при мен от ползването на презерватив вече е трети клас... Joy
Дано  резултатът е какъвто го желаете! Hug

# 11
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Нищо не губиш ако си направиш  Peace

# 12
  • Мнения: 4 433
Направи си Peace

# 13
  • Мнения: 4 784
Ако бях на твое място, отдавна да съм си направила тест.
Аз го направих в първия ден от закъснението на цикъла ми и си показа положителния резултата, макар и доста бледа втора черта. EFP

# 14
  • Мнения: 7 201
Аз бих си направила , защото съм голяма нетърпеливка , а и много беберавихме и все бях в очакване.
Peace
ПП:Бих направила веднага,вместо да питам във форума. Wink

Общи условия

Активация на акаунт