Тема за мъже

  • 2 955
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 830
Ясно е какво правите за да спечелите една жена, но ми е интересно  как я задържате до себе си и въобще правите ли си труда за това? Победата е сладка, но да задържиш някого е цяло предизвикателство.... Слушам с интерес.



Ако модератор прецени, моля да измести темата.

# 1
  • Мнения: 606
Както вече всичке знаят - държа се гадно. Методът е 100% успешен. И аз незнам защо.

# 2
  • Мнения: 274
И аз така. Хвърлям и по некой лев.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
защо трябва да е предизвикатеслство ?
ако трябва да се стараеш специално за това, значи си прекаран ...
посочените начина са успешни

# 4
  • Мнения: 152
бой, йебан... и гръцка музика! Действа безотказно...

# 5
  • Мнения: 152
ако трябва да се стараеш специално за това, значи си прекаран ...
абсолютно!

# 6
  • Мнения: 2 448
Тва с гадното държане си го приказвайте помежду си да се хвалите. Знам си аз точно такива "гадняри" с подобен тип поведение пред хората, на саме в къщи като послушни кученца са. Само въртят опашка , гледат в очите и изплезват език.  Wink Laughing

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Beni, ако искаш по същество пиши и мамите да споделят ...

# 8
  • Мнения: 830
защо трябва да е предизвикатеслство ?
ако трябва да се стараеш специално за това, значи си прекаран ...
посочените начина са успешни
А защо да не е предизвикателство? Всеки ден ни предизвиква с нещо ново, защо общуването с даден човек да не е такова? А ако държиш на този човек, кво правим тогава?
Това с боя и  йебана го оставете...сериозно ви питам.

Beni, ако искаш по същество пиши и мамите да споделят ...
Те така или иначе ще си кажат  Wink

# 9
  • Мнения: 1 447
Тва с гадното държане си го приказвайте помежду си да се хвалите. Знам си аз точно такива "гадняри" с подобен тип поведение пред хората, на саме в къщи като послушни кученца са. Само въртят опашка , гледат в очите и изплезват език.  Wink Laughing
Пасинет както винаги си права.
Познавам такива мъже и наистина е така както го описваш.

# 10
  • Мнения: 606
Тва с гадното държане си го приказвайте помежду си да се хвалите. Знам си аз точно такива "гадняри" с подобен тип поведение пред хората, на саме в къщи като послушни кученца са. Само въртят опашка , гледат в очите и изплезват език.  Wink Laughing
Не исках да си го призная, но виждам, че за теб съм като отворена книга. Истината е, че съм мъжле под скорпионски чехъл. Джафкам смирено и слушкам.

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
защото след като си се събрал с Любовта на твоя живот не е нужно да правиш нещо специално ...
тя те обича и без да и сваляш звезди или да правиш метани.

# 12
  • Мнения: 830
защото след като си се събрал с Любовта на твоя живот не е нужно да правиш нещо специално ...
тя те обича и без да и сваляш звезди или да правиш метани.
Ето тук ви е грешката в мисленето, една жена не прощава липсата на внимание и нежност. И ако получаваш повече от колкото даваш....защо трябва да се чустваш прекаран тогава ?

# 13
  • Мнения: 220
Ясно е какво правите за да спечелите една жена, но ми е интересно  как я задържате до себе си и въобще правите ли си труда за това? Победата е сладка, но да задържиш някого е цяло предизвикателство.... Слушам с интерес.

Нищо специално не правя.Обичам и уважавам човека до себе си.
На нея ако не и е достатъчно,сама ще ме накара
да спра да я обичам и ценя  Sunglasses

# 14
  • Мнения: 118
'Не е превзета тази кота и този град ,където не е стъпил пехотински крак!'
Аз съм роден кашик.Окупация му е майката.
Истината е ,че жената е тази която дава повече във всяка връзка.Това което правим е да отдадем дължимото и',макар че не винаги успяваме.

Общи условия

Активация на акаунт