Засилване на имунната система

  • 33 745
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 898
Здравейте!Тази година ми е много наложително да подсиля имунната система.Професията ми е рискова, нищо не ме подминава. Имам автоимунни заболявания на щитовидната жлеза и преди по-малко от месец ми правиха конизация.Не искам само противогрипна ваксина.Личния доктор ми каза да пия респивакс, но се оказа, че лекарството е противопоказно за хора с автоимунни забоявания. Има ли някои с подобни проблеми и как се справяте?

# 1
  • Мнения: 27 524
Esberitox N?
Има на др. Тайс един билков препарат.

# 2
  • Мнения: 2 731
Алое вера капсули

# 3
  • Мнения: 1 545
Осцилококцинум-а също става.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 742
Витамини.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Цитросепт или Саменто

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Имуностимулатори Peace

# 7
  • Мнения: 229
Апитонин-капсули с пчелно млечице

# 8
  • Мнения: 2 898
Блонди, това за Esberitoх ми звучи добре, но за съжаление на листовката пише, че не подходящо при автоимунни заболявания.Благодаря ти!

# 9
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Личния доктор ми каза да пия респивакс, но се оказа, че лекарството е противопоказно за хора с автоимунни забоявания.

Съпругът ми е с тиреотоксикоза - пие го вече 4 години, никакъв проблем. Зимата изобщо не боледуваме.

# 10
  • Мнения: 539
Някой има ли мнение за билковите таблетки на Д-р Тошков. И аз мисля да започнада пия имуностим, защото много боледувам покрай децата.
Една аптекарка ми го препоръча, каза че имало ефект с натрупване - т.е. да се пият 2-3- месеца поне.

# 11
  • Мнения: 941
Неговите продукти винаги се пият дълго време.Все пак са билки,не можем да очакваме светкавичен резултат.Според мен най-добре е Цитросепт.И аз мисля да започна да го взимам

# 12
  • Мнения: 2 898
Мара Сара, имаш ли лични впечатления от цитросепта?Убедена съм, че е нещо полезно, но преди време започнах и взе да ми става лошо. Възможно ли е да дава някакви реакции...

# 13
  • Мнения: 2 241
Цитросепт  Peace Много добре се чувствам от него

# 14
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Цитросепт-и дори да усетиш разболяване, пиеш същото по описана в листовката схема. Peace
при мен има ефект определено.

Общи условия

Активация на акаунт