Парк-хотел Кайлъка, Плевен

  • 3 143
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 633
http://kaylaka.fortiscityhotels.com/index.php

Интересува ме били ли сте там, в кой сезон, хареса ли ви и всичко друго, което може да кажете за мястото. Приятели са го харесали за няколко дни почивка и ми е нужно някакво инфо, благодаря.
Търсих, но почти нищо за Плевен не намерих, а за конкретния хотел - съвсем нищо.

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Кажи какво по-точно те интересува. Намира се в голям парк, който се казва Кайлъка. Хотела е доста приличен ,много е близо до самия град. За обслужване нищо не мога да кажа.

# 2
  • Мнения: 2 697
Хотелът е симпатичен, приличен като интериор, но според мен цените му (както и на другите хотели в Плевен) са много над адекватните на това качество. За обслужването - и аз нямам мнение, не съм го ползвала.

# 3
  • Мнения: 2 175
Хотелът е симпатичен, приличен като интериор, но според мен цените му (както и на другите хотели в Плевен) са много над адекватните на това качество. За обслужването - и аз нямам мнение, не съм го ползвала.

Така е..
И обслужването  според мен е под ценовата му категория.. newsm78

# 4
  • Мнения: 719
Може и да е скъпичък, но е много по-добър от другите варианти в центъра. А парк Кайлъка наистина е уникален.Peace
По отношение на цена-обслужване....Ами какво да кажа, не са малко примерите и по Черноморието  където не получаваш адекватно на цената обслужване.  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 893
....Ами какво да кажа, не са малко примерите и по Черноморието  където не получаваш адекватно на цената обслужване.  Rolling Eyes
Даже са твърде много.
А какви са цените в Кайлъка, че на сайте не намерих.

# 6
  • Мнения: 2 697
По отношение на цена-обслужване....Ами какво да кажа, не са малко примерите и по Черноморието  където не получаваш адекватно на цената обслужване.  Rolling Eyes

Аз това не мисля, че е оправдание. Когато отсядам в един хотел, много не ме вълнува, че на Черноморието е еди-как си. Интересува ме за тези над 100 лв за нощувка в двойна стая, примерно (нямам предвид точно този хотел), комфортът в стаите и хотела, както и обслужването да са на ниво 4 звезди. И да - паркът е чудесен, но той е просто допълнение, а не мотив този хотел да получи и да отговаря на четиризвезден.

А за цените - и аз не видях на сайта, та се чудя, за какво ти е сайт, ако няма как човек от него да научи цените?

# 7
  • Мнения: 719
Шехина, разбира се че не е оправдание. Посочих Черноморието като най-обхватен пример, а и най-пресен за мен. Mr. Green
Относно цените, мисля че са такива не само въз основа на парка......
Не знам не съм отсядала лично, там настаняваме наши гости и в последно време те го предпочитат пред вариантите в града. Rolling Eyes
А е и мое мнение, че всеобщо хотелите в нашия град доста надхвърлят съотношението цена-качество. Whistling

П.С.Да не ви подхлъзна само, но май двойката беше 170лв. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт