За първа година в детската градина!- 7 част

  • 15 028
  • 282
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 471
записвам се

# 2
  • Мнения: 5 393
И да използвам новата тема да се похваля, че от Понеделник Иво със сигурност тръгва на градина.Всичко, което трябва е готово като изследвания. Но както винаги ще пазарувам в последния момент т.е. в Неделя Crazy
Градината ни работи до 19:00ч. От 18:30 е сборна група и миналата година изискването беше да се предупреждава, ако детето ще остава в тази сборна група. Сега не мисля, че ще е по-различно.

# 3
  • Мнения: 3 219
Цоп тука, макар, че вероятно чак към края на другата седмица отново ще тръгне Sad

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Записвам се в новата тема  Hug
Не съм чела старата няколко дни, тръгнах на работа в сряда, Стелла е болна цяла седмица вече и баща й я гледа. Както върви май в понеделник няма да е на градина, яко запушен нос, кашля от сополи, ухото я наболява, оченцата са червени. Капки в очи, уши, нос...аман  #Crazy До сега е била здраво дете, ноо...някакъв ад започва май Sad Ако не се оправи до понеделник (а няма как да се оправи) излизам аз в болнични. 3 дни работих и хайде - в болнични, но няма начин  Confused
Сашко на Мила също е болен цяла седмица, в една група са със Стелла - хрема силна и червени очички Sad И други болни имат в групата със същите симптоми Sad
Ако има други болнички да се оправят, плачещите да свикват  Heart Eyes Hug
П.П. Аз също съм болна - гърлото ми е адски зле, снощи имах Т 38.2  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 471
При нас няма сборна група. Децата са във филиал и там е само тяхната.

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 00:06 от Dencho

# 6
  • София
  • Мнения: 529
Като чета назад - повечето дечица вече са свикнали с новата обстановка - БРАВО!!! Hug
За съжаление не мога да се похваля със същото... Реве и мрънка от отварянето на очите сутрин, така докато стигнем в градината. Там казват, че е ОК, като я взимам е усмихната и доволна, даже в леееко приповдигнато настроение. И после се започва един пазарлък как повече нямало да ходи на градина, мрънкане цяла вечер и при всяко събуждане нощем Rolling Eyes
И на сутринта - пак така.
Днес не ходи, че се разтече носа снощи...  И деня беше просто... АД! Тръшкане, пазарлъци, рев...

Тези дни обаче сподели някои от притесненията си:
- Мими (някое от децата) имала сополи и щяла да я разболее
- Не иска да спи там, за да не би да ме изпусне като дойда да я взимам
- Иска и аз да съм там да я гледам (веднага измислих прозорчето, от което винаги я виждам)
- Иска да си взима пантофите и раницата за да не й ги пипа "момиченцето"

# 7
  • Мнения: 2 471
Мен ме предупредиха да си вземе някаква играчка от нас. Нещо, което да и напомня за в къщи.

# 8
  • Мнения: 673
  За запис.
   Моля, тикнете ни и нас в онзи списък отпред - 47 ОДЗ " Незабравка" - София.
   Моят син , неочаквано ,но факт , рева само два дни Grinning. Носи си играчки от къщи и идеята си е негова. Може би наистина така му е по-добре. Опитайте и вие.
    Имам опит и с по-големия си син. Той все ревеше и мрънкаше до последно . Но на третия месец реших да остана и да подслушвам под прозорците и установих , че реве само няколко минути и след това започва веселбата. От тогава спрях да му се връзвам толкова / защото и аз ревях заедно с него в началото/. Той така си мрънкаше до 4 група. Не се шашкайте хора. На повечето деца там им харесва.

# 9
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Марина пак е с хрема Tired
Не знам как ще я караме така- 4 дни на градина, 10 дни вкъщи.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 259
  За запис.
   Моля, тикнете ни и нас в онзи списък отпред - 47 ОДЗ " Незабравка" - София.
   ...

radivdani, запиши се в другата тема, а модераторите по някое време ще актуализират списъка.  Hug

Мечо Пух, tnx за темата!   bouquet

# 11
  • Мнения: 2 587
Да се запиша и аз в новата тема  Grinning
PolarFox   чак гузно ми стана от последното ти изказване  Embarassed Тук заплатите не са високи,напротив - повечето хора работят за минималната и затова предпочитат баба да гледа детето пред това да дават по 40лв на месец.А другите работят по София и пътуват сутрин и вечер по час и половина(хич не е за завиждане).Аз също преди да забременея пътувах - ставах в 4.00ч и се прибирах в 19.30ч,затова и смених работата с надомна,за да мога да водя и прибирам детето си и дас го виждам по някой час.

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 10:17 от jmoto

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 5 427
Здравейте! Да се запиша в новата тема.
На въпроса ми кога ще има родителска среща госпожите казаха, че тази седмица. Все още обаче не са залепили съобщение и не са обявили официално датата. Защо чакат до последния момент преди да съобщят не зная. Много ми се иска да отида на родителската среща и се моля да нямам точно тогава неотложни служебни ангажименти.

# 13
  • Мнения: 673
  За запис.
   Моля, тикнете ни и нас в онзи списък отпред - 47 ОДЗ " Незабравка" - София.
   ...

radivdani, запиши се в другата тема, а модераторите по някое време ще актуализират списъка.  Hug


  В първата ли тема трябва да се запиша? Embarassed

# 14
  • София
  • Мнения: 6 259
  За запис.
   Моля, тикнете ни и нас в онзи списък отпред - 47 ОДЗ " Незабравка" - София.
   ...

radivdani, запиши се в другата тема, а модераторите по някое време ще актуализират списъка.  Hug


  В първата ли тема трябва да се запиша? Embarassed


Ето в тази: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197728.0 (отваря се и като кликнеш на "Списък" в първия пост).  Wink

Общи условия

Активация на акаунт