Bad sex is better than a good day at work(закъсняло-петъчна)

  • 1 791
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Това е надпис на една кола, която мернах преди няколко дена....
Спомних си веднага цитат от един чиклит, че успехът в бизнеса и работата в 21 век е.....новият секс. Новата форма на удоволствие.
Коментирайте, моля. Може ли да има сравнение м/у лошия секс и скок в кариерата, да речем. И кое е за предпочитане? Flutter

# 1
  • Мнения: 2 448
И най нескопосания , прибързан и лишен от всякакви допълнителни глезотии реален секс, с човек когото желаеш е за предпочитане пред добър ден в службата. За мен.

Има хора, които толкова се опияняват от израстването в кариерата си, че изпадат в състояние на своеобразен оргазъм от това. Така, че накрая все до секса се достига.  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Само хора с кариерни дефицити биха се задоволили с единия секс...

Моята дефиниция: шеметна кариера, която вдига адреналина и води до шеметен секс!

# 3
  • Мнения: 2 891
Bad sex is not better than a good day at work!

# 4
  • Мнения: 5 370
Само хора с кариерни дефицити биха се задоволили с единия секс...

Моята дефиниция: шеметна кариера, която вдига адреналина и води до шеметен секс!
smile3521 smile3521
На мене по този начин ми действат и парите. Money Money Абсолютно ми го вдигат.....либидото де. Ама да съм ги изкарала аз.

# 5
  • Мнения: 2 448
Моята дефиниция: шеметна кариера, която вдига адреналина и води до шеметен секс!

Дефиницията ти е чудесна, ама малко хора са в състояние да я реализират.

Много често си толкова ангажиран с работата си и с амбицията да се издигнеш в професионален план, че до шеметен секс не се стига освен на сън. И не само до шеметен, ами до какъвто и да е секс не се достига.

# 6
  • Мнения: 2 401
За мен няма нищо по-гадно от гадния сех,  а успешния работен ден е едно нещата, които ме изпълват на мах.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
Много често си толкова ангажиран с работата си и с амбицията да се издигнеш в професионален план, че до шеметен секс не се стига освен на сън. И не само до шеметен, ами до какъвто и да е секс не се достига.

Властта и парите не са за всеки, знаеш това.

# 8
  • Мнения: 2 448

Властта и парите не са за всеки, знаеш това.

Да, така е.
Аз за туй и не се впускам в градене на кариера. Никога не ме е влечало, защото с колкото повече усилия съм изкарала едни пари, толкова повече ми горчат като ги харча. Пък какво остава да са ми афродизиак.

Виж имала съм изкарвани с далавера лесни пари, там насладата ми е била голяма и съм си ги харчила с кеф.

А що се отнася до афродизиаците, за мен единствения си остава обекта на желанието.

# 9
  • Мнения: 2 212
Bad sex is not better than a good day at work but a good sex has nothing in common even with the best day at work.  Grinning

# 10
  • Мнения: X
Аз съм максималист, половинчатите работи не ме кефят. Особено ако не ходя на работа и ми остава само сексът като алтернатива, не бих могла да преглътна лош такъв.

# 11
  • Мнения: 516
Жозефин, впечатлена съм, как във всяка тема можеш да вмъкнеш въпроса за парите, които получаваш.  Laughing

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да бе, Жоз, кажи я най-сетне тая сума, цял форум се чуди каква ти е цифрата все пак.

# 13
  • Мнения: 6 029
 Laughing Нареждам се и аз да разбера за заплатата на Жози Laughing

# 14
  • Мнения: 5 370
Да бе, Жоз, кажи я най-сетне тая сума, цял форум се чуди каква ти е цифрата все пак.
Колкото-толкова, много хубав филм с Джак Никълсън.Препоръчвам ти го. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт