Ива Екимова в "Търси се"

  • 14 988
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 435
В момента дават първото интервю на Ива след смъртта на Дими,ако някой желае,нека да го гледа.

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Супер нагласена история... Whistling  Whistling  Whistling
Приятелката на Ива уж я моли да прочете на драгия зрител стихотворение, което е написала наскоро, Ива се дърпа, дърпа, почти проплаква "Не ме карайте да правя нещо толкова лично! О, не, нееее!", след което изкарва сгънато до нея листче. Подготвено предварително, разбира се  Tired

# 2
  • Мнения: 339
.....
Супер нагласена история... Whistling  Whistling  Whistling
Приятелката на Ива уж я моли да прочете на драгия зрител стихотворение, което е написала наскоро, Ива се дърпа, дърпа, почти проплаква "Не ме карайте да правя нещо толкова лично! О, не, нееее!", след което изкарва сгънато до нея листче. Подготвено предварително, разбира се  Tired

Верно, как си изкара листчето...

Винаги ми е била супер лигава и прекалено сладникава. Но иначе се държи, при положение че съвсем наскоро загуби мъжа си....Тъжно е ....

# 3
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз никога не съм я харесвала, но това не ми попречи да се разрева като магаре!
Много е тежко!

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

Това никой не го отрича. Самата аз харесвах Дими много...
Но можеха да намерят по - нормален начин да вкарат елемента със стиховете.
Много мразя да ме правят на идиот просто  Confused

# 5
  • Мнения: 157
На мой колега детето е в една градина с нейното и каза, че преди са били в страшно лоши отношения. Което разбира се не пречи да си го е обичала и сега да и липсва.
Дано на никой не се случват такива трагедий. Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 15 450
На мой колега детето е в една градина с нейното и каза, че преди са били в страшно лоши отношения. Което разбира се не пречи да си го е обичала и сега да и липсва.
Дано на никой не се случват такива трагедий. Praynig
И аз съм чула, че доста я е биел.

# 7
  • Мнения: 4 496
Голям театър. Ама и аз ревах. Crazy

# 8
  • Мнения: 1 544
На мен също ми дойде малко в повече нагласено това със стихотворението ,но иначе добре си поплаках  Cry Не я харесвам Ива ама защо ми стана толкова кофти направо незнам .

# 9
  • Мнения: 183
И на мен ми стана кофти,особено накрая като пуснаха песента на Дими,иначе харесвам я като жена и държание-ако не е поза-шапка и свалям,трябва човек да е много силен,за да се държи така след смъртта на любим човек. Колкото до отношенията им-нали знаете за мъртъв човек или хубаво или нищо,така че и да я е бил и да са били скарани,на дали тя ще седне да се оплаква от него и да говори лошо за него Peace

# 10
  • Мнения: 371
ей,как исках да го гледам ooooh!
дали го няма някъде ?
а повтарят ли го това предаване?

# 11
  • Toronto
  • Мнения: 683
От сайта на бтв можеш да го гледаш.

Не харесвах Дими, нито пък Ива, но въпреки това е много тъжно да загубиш любим човек. Не пожелавам на никого!

# 12
  • Мнения: 494
Ох,момичета,аз нещо не съм в час,за кого говорите?

# 13
  • Мнения: 4 496
За Ива Екимова,  вдовицата на Дими от "Сленг".

# 14

Общи условия

Активация на акаунт