От къде си купуват мъжете ви костюми във Варна?

  • 20 633
  • 24
  •   1
Отговори
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Моя мъж ходи спортно облечен дори на работа, но сега му трябват и се чудим от къде и как варират цените им? Ако можете да ни насочите,ще бъда благодарна.
Ходихме в мола - Франт и още един ама му забравих името ( дето Божинов му е лице), ама доста скъпички ни се видяха там.

# 1
  • Мнения: 106
Вижте в Мъжки свят.Там са евтини.Имат магазини в началото на Колхозния и по Владислав Варненчик около офиса на ОББ.

# 2
  • Мнения: 1 558
От "Парушев" и "CREO".

# 3
  • Мнения: 7 605
Само от Ролман на Мария Луиzа  Peace Вярно, 4е са по скъпи (около 600лв zа един костюм, ако няма намаление), но си zаслужава всеки лев. Мъжът ми ходи всеки ден костюмиран на работа и работи ок. 14 4аса всеки ден, но нямат мърдане. Преди да се zапоzнае с мен и преди да е идвал в БГ  Wink винаги си купуваШе на Бос zа мн. пове4е пари, но ка4еството беШе по лоШо.

В Драго и Радо съЩо имат костюми, но костюмите йм са слаби. Виж, риzите йм са много хубави Peace

# 4
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Купихме костюм от мъжка мода " Крис". Обиколихме доста магазини,много неща пробвахме, но най ми харесаха костюмите в Крис, освен това не са много скъпи, на приемливи цени са - ние взехме костюм и риза за 200 лв.

# 5
# 6
  • Мнения: 13 512
Ролман

# 7
  • Мнения: X
Малко встрани от заглавието на темата...Но тъй като сме маааалко нестандартни, ще шием костюм. Може ли да обсъдим последните тенденции в мъжкия КЛАСИЧЕСКИ ЧЕРЕН костюм / мъж на 35+/. В смисъл басти / всъщност без /, джобове, маншети, извивка или не на сакото, брой копчета, отзад какъв шлиц..... newsm78 Laughing Peace

# 8
  • Мнения: 4 187
SAGE PLAZA, Неделник, Денил - там май само панталони е шил/купувал.

# 9
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
В какъв смисъл нестандартни? Мисля,че има всякъкви номера.

# 10
  • Мнения: X
Номера има, само че панталоните винаги идват тесни в бедрата и стои като балерина  Laughing
А по-големия номер хлопа на дупето...и така.. и в раменете е доста широк...пробвали сме десетки.

# 11
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Нямам представа каква е модата честно казано. Нашето сако е без цепки и с две копчета. Панталона е без басти.

# 12
  • Мнения: 4 187
Другарката певица Рени, в SAGE PLAZA са ни правили размяна на сако и панталон. Може първо да проверите там. Къде смятате да шиете костюма?

# 13
  • Мнения: 4 187
Нямам представа каква е модата честно казано. Нашето сако е без цепки и с две копчета. Панталона е без басти.

Май сте по модата точно  Grinning.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 6 848
От няколко години само от 'Крис". За мъже като моя дето не понасят обикалянето по магазини е идеален, освен костюми, ризи, панталони има и бельо, чорапи, спортни дрехи, обувки... , правят корекции естествено, угаждат на капризи/носи 2 дена едно сако ама не му било удобно и го върна/.

Общи условия

Активация на акаунт