Грип - какво да давам?

  • 940
  • 4
  •   1
Отговори
Детето ми е на четири години какво мога да дам при съмнения за първоначален стадий на грип. Мерси!

# 1
  • Мнения: 5 393
Аз лично бих го завела на лекар.

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Вероятно се касае за вирусна инфекция, не непременно грип. Дай Осцилококцинум ударна доза и скоро на лекар.

# 3
  • Мнения: 109
Ако няма температура-киснеш крачетата с топла вода със морска сол и доливаш непрекъснато с гореща докато трая.След което подсушаваш и разтриваш крачетата със свинска мас и после натупваш ходилцата със сода и обуваш чорапи.Ако нямаш мас разтривката я правиш с ракия-може да го разтриеш след това и по цялото тяло.Слагаш го да спи веднага след процедурата и го завиваш така че да се изпоти обилно и преобличаш.Може да се изпоти повече от веднъж.

Осцилококцинум 3 пъти през 6 часа 3 дена.Вит.С ударни дози.Чай от лайка или бъз със мед и лимон.

Има и още бабини рецепти за сополи,кашлица и др.,но ти не си писала в какво състояние е.Бързо оздравяване Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 708
Разни нещ за подпомагане на имунната система (например витамини, както са те посъветвали), не знам есберитокса и другите имуностимуланти на колко години могат да се дават.
Какво му е на детенцето?

Общи условия

Активация на акаунт