Нова усмихната седмичка 4.07-10.07

  • 8 854
  • 294
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 273
Ехоооо! Здрасти сладуранки! :D За сефте откривам седмична тема! Много усмивки ви желая въпреки намръщеното време Wink Да е бебеносна идващата седмичка!
Моят мъж си идва довечера и съм суууупер щастлива!!!! При вас какво ново?
Цунки Heart Eyes от мен

# 1
  • Мнения: 980
Весела седмица и от мене.  bouquet
Аz иzчеzвам, че инак другия петък Ще хвърчат глави на иzпита Rolling Eyes
Много късмет и усмивки днес, утре, вдругиден и така до края на света Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 2 825
Весела сесмичка
Да се разпиша и аз един път сред първите Wink
Много усмивки и положителни емоции през новата седмичка и разбира се много  EFP
Аз отивам на работа Sad
Целувки Hug

# 3
  • Мнения: 856
Усмихната и изпълнена с много положителни емоции седмичка ви желая  Hug

Искам да ви разкажа една случка от вчерашния ден, която ме втрещи  Shocked
Както си обядвахме с мъжът ми в едно ресторантче и гледам една бременна жена как най-спокойно си пуши цигара, докато чака да и дойде поръчката. След като си хапна с апетит, жената си пална още една цигарка вместо десерт и аз вече съвсем се  ококорих. Мъжът ми даже ми направи забележка ,че не е възпитано да се вторачвам така в хората, ама кажете ми това не е за  #Crazy А аз не че се бях втернчила в жената, а просто исках да съм сигурна, че очите не ме лъжат. Както се казва, доста бременне си беше....Не знам за вас, но аз за първи път вижам бременна жена да пуши и много се изненадах.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Здравейте и от мен! Весела седмица на всички! Моите гости благополучно си отидоха, ама за късмет снощи и двамата с мъжа ми вдигнахме температура  Shocked И сега не знам с това разклатено здраве какво бебе ще правим този месец ...  Thinking
Мисля днес-утре да ида на лекар да видим какво да предприема. Нещо за усилване на имунната система ли ... ще видим.

Mur, тая е била за убиване  #2gunfire Интересно, моята кума пушеше като комин, но откакто е бременна не понася дори миризмата, камо ли да лапне цигара. Все се кара на мъжа си, че пушел "на по-малко от два метра от нея"  Crazy много са смешни  Laughing

# 5
  • Мнения: 539
Весела и много усмихната седмица и от мен   bouquet
Само хубави неща да ви се случват  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 4 273
Мur, ами за съжаление има и такива бъдещи майки. Аз познавам една, която всеки ден задължително си запалваше по 1 цигара. Според нея толкова не вредяло на бебето Shocked Чудя им се на такива майки Rolling Eyes Аз съм готова да се откажа от всичко, заради бебе, но такива като тях просто не ги разбирам...
Светли, наистина е хубаво да си подсилиш имунната система. И аз вчера нещо имах разстройство, но днес се чувствам добре и в прекрасно настроение! Пожелавам ти и ти скоро да си по-добре Hug

# 7
  • Мнения: 9 894
весела седмица ви пожелавам, и не се вторачвайте така по бременните жени Simple Smile и те душа носят, пък по-добре да изпуши 2 цигари пред хората, отколкото да се крие гузно от всички и да смуче в някой тъмен ъгъл с настървение Simple Smile

# 8
  • Мнения: 6 991
Тити Hug, най-накрая да те мерна, ако знаеш как ми липсваш, ама съм зарязала чата напоследък покрай депресии и сесии Rolling Eyes
Иначе - стискайте палци, последният ми изпит е утре, после май заминавам за Варна за 3 дни (а може и да не ида, както стана и с така чакания ми Джулай  Sad )по работа покрай една приятелка и после като се прибера....така ще се размажа от спанееееееееееееее....и от купони Mr. Green
Успешна седмица, момичета! Grinning

# 9
  • Мнения: 2 123
 Hugздравейте мацки!
аз се /по/върнах от море така да се каже. много добре си починах и за пореден път се убедих, че смяната на местонахождението дори за 2 дни- чудеса прави!
иначе при мен всичко е нормално, т.е. Sick #Cussing out 1countingsheep поизнервенка, изтерзана от повръщане и безсъние Heart Eyes Mr. Green
пожелавам ви скоро и вие така - та да си се оплакваме пълноценно! А до тогава много любов и вяра!!! Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 329
Здравейте сладурани,
някой са с нов ник, други са отново сред нас - Тити, идвай по-често да ни навестяваш, липсваше ни!!!

Аз съм ок, времето ме кефи, не че обичам много да вали, но днес някак си е готино...
 newsm35
Вчера решихме да отидем да си купим нова кафемашина, че нашата едва работи и грабнах мъжлето... Обиколихме Техномаркета, после в Технополис и след 30 минутно висене на щанда, си избрахме Rowenta. Оказа се че ще тр да вземем последната, която беше изложена...
Отиваме си в къщи, почвам да я чистя и съм се наточила кафе да пия...
 smile3508Да, ама не.
Надраскана........
 newsm09
Викам : ще се сменя, няма начин... #Cussing out
Мойто мъжле не ще, но аз се запъвам и викам - не искам smile3514 надрана кафемашина.
Върнахме я, но ще чакаме до утре да ни доставят нова...

Успех на всички през новата седмица и не се ядосвайте, а се обичайте lovekiss

# 11
  • Варна
  • Мнения: 730
Здравейте и от мен!

Весела нова седмица и само положителни емоции ви желая.
Аз днес си изпих последното хапче от антибиотика.  Party Да се надяваме, че няма да има други хапчета.  В петък пак бях на лекар и този път на дофторката й хареса левия ми яйчник - спаднал вече и бил почти с точни /! /размери. Днес ще й звъня и да видим какво ще ми измисли да правя сега. Молете се с мен този месец да съм само на хапчета и от другия да се мятам на бебеправещия фронт.
Целувам ви.

# 12
  • Мнения: 9 894
Тити Hug, най-накрая да те мерна, ако знаеш как ми липсваш, ама съм зарязала чата напоследък покрай депресии и сесии Rolling Eyes
Иначе - стискайте палци, последният ми изпит е утре, после май заминавам за Варна за 3 дни (а може и да не ида, както стана и с така чакания ми Джулай  Sad )

ео, ми аз ви чета най-редовно, обаче тук съм затънала в един ремонт на баня и влизам само за по 5-6 минути да видя кой какво писал...и аз нямам време сега за чат, другата седмица Simple Smile

Дарилка, навестявам ви бре....препоръчвам ви на всички по един ремонт да дръпнете на плочките в банята....знаете ли как мобилизира и всички песимистични мисли се насочват към майстора, не към лелката....

# 13
  • Мнения: 144
Привет и от мен на всички!!!    bouquet
Мога да каже , че везхме изследванията на мъжлето ми и се оказаха отлични и
много се радваме. Party

В четвъртъка сме на преглед и като се върна ще пиша.

На всички желая една монго лека, приятна, усмихната семица изпълнена с много EFP
и да е много бебеносна. newsm30 newsm68 newsm51

# 14
  • Мнения: 1 441
Здравейте и от мен мили кандидат мами,

Аз съм в що годе добро настроение днес  Confused. Чудя се кеф ли ми е или не.... newsm78
Както и да е. Да ви се похваля: Станах кръстница в събота Laughing - на една малка дебеланка newsm30. Много ми беше мило. Хубаво мина кръщенето, ама накрая ни заваля малко дъжд. Девойката се държа мъжки, макар че след като я извадиха от коритото доста се разстрои....

Да ви кажа, малко се уплаших - хич не мога да успокоявам деца, даже напротив. Ако не я беше държала майка и, сигурно щеше да се съдере от рев. Та ми стана страшно - нямам явно подход с бебетата.... къде съм тръгнала тогава мое бебе да гледам Sad

Та така при мен. В петък си отивам за 4 дена до Бургас на море и се надявам времето да се вземе в ръце, че ще ми изгори отпусчицата... #2gunfire

.........Викам : ще се сменя, няма начин... #Cussing out
Мойто мъжле не ще, но аз се запъвам и викам - не искам smile3514 надрана кафемашина.
Дарилка, моя е същия - все едно на едно училище ходят тия мъже. Не иска да ходи с мен да пазарува, щото съм правела скандали и съм го излагала  Crossing Arms. Няма пък с дефектни стоки да се оборудвам я.

Тъй - успех на всички във всичко, което чакат или не чакат тази седмица  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт