75 американски съвета за 75 американски проблема

  • 14 304
  • 301
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 988
AZ
benson10 - A.J. - 5/9/2007

CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско
Зора - дъщеря-Сан Франсиско
Jungle (Петя) - Натали-Джоел/2ро момиче
penguin - Isabelle - 6 nov 2007
Winx - Los Angeles - син

CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър

CT
Hear Again

FL
MrsG - Sophia
Джи - Anthony Kyle
Кейси
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
GA
victoria - Елла- 12/19/2005 - София/Атланта
4baby -  Антоанета -8/22/2006 - Атланта

IL
ТинаХрис  - Джоджо
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго
Pety- Ричард и Дейвид

IN
stella_ars (стела)- Деница(01.23.2002), Дара (12.17.2006)

МА
Бубка (Боряна) - Дани -4/11/ 2006 - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария
Agent Provocateur - Ангелина

МD
Sladurana

MN
Biz - Мартин, 2005
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008

MO
raya_usa - Дида(Dida)-22 септември 2001 и Матю(Matthew)-18 май 2007
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън

NY
hotmama73 (Елица) - Рада 12/13/2005 - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин -5/24/2003; Елена- 8/24/2006 - Варна/Албъни
cubbit - NYC
krasina77 - NYC

NC
MissZ
МVK- син

OH
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Krassi-Денис и Косара
Ружа - Лора , Марта


РА
Фея-кръстница (Анна) - Анелия (2003г), Eлизабет (2006г)

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания
Clairette - Dallas/Fort Worth

WA
Liann (Ани) - Деси 2/6/1992; Кристина- 5/5/2005 - Пловдив/Сиатъл
Evanescent (Ева на сцена)- Стара Загора-София-Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

+ мишолина-дъщеря и син[/b]

Неактивните мами са с малки букви.
 

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 21:46 от cubbit

# 1
  • Мнения: 2 253
Пу, първа Laughing

# 2
  • Мнения: 7 091
Пу втора! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 800
Титина, ако те интересува за Аризона, мога да ти дам координатите на клиниката, в която аз ходя. пиши ми на лични, ако ги искаш Peace

кюбит, мерси за новата тема Hug
----
тук вали на порой, но отиваме да гледаме мачовете на племенниците ми. само в този щат дъжда не спира никой от нищо Simple Smile

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 21:13 от benson10

# 4
  • Мнения: 393
Докато изчета последните няколко страници от старата тема ....и вече в новата. Тази Palin ми лази по нервите. Винаги съм твърдяла, че жените са по-силната страна на човечеството, ама тази е изключение. С опита си на кмет на населено място с жители колкото .... средно голямо  HS и губернатор на щат с население .... близко по бройка на голям Университет и нахалство на разни управлявали ни в недалечно минало индивиди (визирам БГ) може да спечели за каузата си само полуграмотните домакини и верните редици на представящата я партия (казано по нашему твърдият електорат "червените бабички" Crazy).
Далече съм от мисълта да възхвалявам Обама (аз лично бях категорично против него, печелившият101% коз беше Хилари), но избирайки Маккейн за президент в компанията на напълно некомпетентната hokey mom Пейлин (която има реалният шанс да стане президент, поради ...... здравословното състояние на титуляра) е казано с думи прости е пълно безумие.
Вярно, някой трябва да вади горещте картофи от огъня и няма да му е лесно на новоизбраният президент. Страната е в икономическа и финансова криза-това само слепите и заблудените не могат да го оценят.
Мразя политиката и политиците (за разлика от обръжаващте ме  Crazy). Но.... чета политическа  литераура hahaha

# 5
  • Бостън
  • Мнения: 13 367
Ъммм, да питам дали някой все пак успя да се свърже с Ивелина...

# 6
  • Мнения: 2 185
Агенте, благодарско за триците  Hug

# 7
  • Мнения: 1 147
От Ивелина нито дума, нямам отговор на и-мейла.
Аморитка, ако чете, да се обади също.

Добре, че дойде уикенда, ужасна седмица изкарах, хубаво, че свърши.

# 8
  • Мнения: 948
Мда, торта за момчето ще бъркам днес  Simple Smile Ще празнуваме вкъщи във вторник; партито е в събота  Simple Smile

Естествено, в местния супермаркет - не пише като за хора heavy cream, то е fresh double cream (има и single, и три нива на "свежост")... Ще видим каква ще я забъркам  Simple Smile

Бубка сега вее гащи из Пловдив, завиждам малко  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 384
Хайде и аз в новата тема Wink
Деси много точно си го написала , много ми хареса Peace
Бенс, как е при свеки?
Тук при нас всичко си е постарому. вчера мина една седмица откакто сме се прибрали от БГ, а аз вече си мисля че никога не съм била ваканция, дори  щяхме да забравим годишнината от сватбата ooooh!
Незнам как е при вас , ама тук няма ни едно свободно място в деската градина, за такива като Плами. Ужас, вече и критерийте ми паднаха, само да го наместим някъде Embarassed

# 10
  • Мнения: 7 091
Момичета, имам нужда малко от помощ! Като един пълен забраван, който е пращал на половината форум покани за визи съм затрила собствения си файл и не мога да го намеря! Цяла сутрин се рових, няма и няма! Ако някой от вас има актуална покана ще съм ви много благодарна ако ми я пуснете! Който ми няма е-мейл да свирка на лични! Направо не мога да повярвам как съм я затрила.  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 940
Да се запиша в новата тема и да кажа че вчера ходих в местния Дилърдс и имаше убийствени намаления.Купих на Елла 3 чифта обувки на Страйт Райд и Тимберланд за $20 всичко ,невероятно качество ,имаше и по хубави за момченца.Купих си чанта която си я бройкам от отдавна ,всъщност заради нея отидох и с късмет попаднах точно на намаленията  от $80  си я купих само за $25  Simple Smile, пак бяха пуснали всички маркови бански за жълти стотинки за по $4-$10 .Купих си дънки които са $70 по принцип за $10.Луда станах ви казвам .Мисля че намалението е до днес и може и при вас да има-бягайте да проверите докато е време.

# 12
  • Мнения: 558
И аз тука...  Peace

# 13
  • Мнения: 1 783
Да се запиша в новата тема и да кажа че вчера ходих в местния Дилърдс
Ееей, винаги ми са се стрували Дилърдс като готин магазин, ама ги няма в МН.

Мишолина, дано да успееш с работата, ама и късмет да търсиш по това време...

Ние сме бак във Варна...

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 21:27 от Biz

# 14
  • Мнения: 1 800
Бенс, как е при свеки?

много ми е добре Simple Smile другата сестра на мъжа ми се премести и тя в района и е супер сега като идвам да мога да се видя с повече семейство. ЕйДж свиква  с децата и с кучетата Laughing
с моето свеки съм ударила 6-ца от тотото, но съм и последната снаха, та може да е благодарение на другите Simple Smile
Надявам се да намерите място за сладък Плами и Честита Годишнина!  bouquet


мишолина, Честит Рожденик! Не мога да повярвам, че е вече на една година, май скоро ти честитихме раждането Simple Smile Късмет с тортата.

викс, завиждам за дилардс, дано има намаление и другата седмица

тандури, тези покани не са ли свободен стил?

Общи условия

Активация на акаунт