попадали ли сте на нещо като сексът и града

  • 1 650
  • 29
  •   1
Отговори
  • Cobrs
  • Мнения: 783
Чудех се просто. Дали някой някъде пише по теми, които интересуват жените. Вярно че интересите може да са повече и в повече сфери, но много ми се щеше да попадна на някой като Кари Брадшоу в Бг

# 1
  • Мнения: 9 894
миии, женските вестници?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 782
Сещам се за една журналистка, която ми е приятно да чета и мисля, че отговаря на тези критерии - Мария Касимова.

# 3
  • Мнения: 516
Ако този форум ти е малък, има стотици списания.

# 4
  • Cobrs
  • Мнения: 783
не ми е малък форума, но ми липсва гледната точка на жена над 30-те.

# 5
  • Cobrs
  • Мнения: 783
къде мога да прочета нещо от тази журналистка? мерси за информацията.

# 6
  • Cobrs
  • Мнения: 783
идеята ми е, че списанията са насочени основно към тинейджърската аудитория, а проблемите и въпросите на тази аудитория са доста по-различни от моите

# 7
  • Мнения: 502
не ми е малък форума, но ми липсва гледната точка на жена над 30-те.
   Има я,има я. Grinning

# 8
  • Мнения: 9 894
е ние тук всичките сме над 30те  Mr. Green
не четеш достатъчно в клюкарника, а и в ДиС Simple Smile а в готварския пък съвсем Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 3 782
къде мога да прочета нещо от тази журналистка? мерси за информацията.

Мисля, че в Капитал Light се изявява.

# 10
  • Мнения: 2 401
идеята ми е, че списанията са насочени основно към тинейджърската аудитория, а проблемите и въпросите на тази аудитория са доста по-различни от моите

Мдааа, май вярно няма такова.. Има ли навити да отпочнем списването на едно такова?

# 11
  • Cobrs
  • Мнения: 783
сигурно сте прави за клюкарника - ще се поправям  Grinning за готварския не съм някакси. Мерси и за инфоро - намерих мацката и сега ще я изчета.

# 12
  • Cobrs
  • Мнения: 783
минзухар, аз съм навита! дето се вика ако не става журналистката ще трябва дружно да си направим такава темичка. Само да я проуча

# 13
  • Мнения: 2 448
идеята ми е, че списанията са насочени основно към тинейджърската аудитория, а проблемите и въпросите на тази аудитория са доста по-различни от моите

С това за женските списания и аз съм съгласна.

# 14
  • Мнения: 2 401
В Капитал лайт само тъпотии съм чела, винаги съм се чудела се някой отваря ли я тая притурка..

Общи условия

Активация на акаунт