Искам бебе, но ...

  • 2 218
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте,
извинявам се предварително,че пиша анонимно.
Темата не е пързалка./за съжаление/
Та на проблема... искам много да си имам бебенце. Вече съм на 28 години, но... няма го човекът, бащата и т.н
Не съм грозна, не че има значение де, но така се подреди живота ми досега, че нито съм женена, нито имам на кой да се опра наистина. Не говоря за семейство, а по-скоро за мъж до себе си.

Много много ми е мъчно, че така се получава... не очаквам да ми дадете някаква вълшебна рецепта, просто тази вечер много ми натежа и реших да споделя  Cry

Дори си излязох от акаунта, за да напиша това. Никога през годините не съм се замисляла,че ще дойде момента, в който ще искам такова нещо, а свестен човек до мен няма да има. Така че момичета, радвайте се на половинките си и успех с бебеправенето  Hug

# 1
  • Мнения: 339
Здравей Мисията Невъзможна! Живота е низ от събития и емоции, които за едни идват по-рано, при други се случват по-късно. При теб може досега да не се е появила възможността за бебче, но съвсем скоро и това да стане. Вярвам, че хубавите неща идват при хората, които са отворени към тях, позитивни и настроени, че ще им се случат. И на мен ми е трудно това понякога, но ти пожелавам при теб да се получи Simple Smile Късмет и скоро да се похвалиш!

# 2
  • Мнения: 2 160
Не се притеснявай, понякога най-хубавите неща се случват, когато най-малко ги очакваме....  bouquet Бъди силна!

# 3
  • Мнения: 568
Не се отчайвай така! Та ти си само на 28 години! Животът е пред теб... Просто си отваряй очите за "свестния човек" и гледай да не го подминеш,когато го срещнеш!

 Hug Hug Hug

# 4
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Не се отчайвай,и моята приятелка е в същото положение като теб и се опитвам всячески да я успокоя,обяснявам и че нейното си я чака,че трябва да е отворена и общителна,но не,сякаш става обратното–затваря се в себе си,а това е най голямата грешка!Аз съм сигурна,че при вас любовта ще доиде неочаквано и случайно,само не се затваряйте в черупките си,а излизайте,общувайте,усмихвайте се(макар де не ви е до усмивки)!Късмет и само положителни емоции от сега нататък! Hug

# 5
  • Мнения: 1 006
Скъпа ,  ама все пак 28 не е краят на света, и въобще . .ок, иска ти се, ама това не значи  нали??? че а се появи някой до теб и ще бебправиш , сам ощото си на 28 ????

Споко, всяко нещо с времето си!!!! Имам приятелки и познати родили и на 40 и какво - ?

Я се радвай на живота и граби с пълни шепи........

Силна прегръдка и да прогониш тези мисли!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 14
Здравей и от мен!Реших и аз да ти напиша няколко реда,та дано помогна да погледнеш малко по-оптимистично на живота и всичко ще се оправи,ще видиш.Преди три години мъжът,за който мислех,че е любовта на живота ми,най-неочаквано си отиде от мен и от света-в автомобилна катастрофа.Мислех,че освен него съм загубила всичко-мечтите ми за семейство и деца умряха с него.Но в един най-обикновен ден,като днешния,точно когато най-малко го желаех и очаквах,срещнах настоящия си съпруг,който ме дари с всичко онова,което винаги съм искала-дом,семейство и за сега с едно прекрасно детенце,което е слънцето в живота ми.Пожелавам ти го и на теб!Късмет и успех в бъдеще! Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 145
Не се отчайвай. Просто още не си срещнала половинката си. То като стане, не пита. Просто става. Но щом толкова силно го желаеш, бъди уверена че ще го имаш. Не се предавай и успех.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 423
Горе главата! 28 години не е 44! Нищо не е загубено. Защо според теб си нямаш приятел. Имаш големи изисквания, срамежлива ли си. Къде е причината? Не го превръщай в самоцел то само ще си дойде.

# 9
  • Мнения: 1 512
Ей момиче какви са тези мисли.Та ти си само на 28 години,живота е пред тебе,настрой се позитивно,усмихвай се и ще видиш че ще намериш мъжа за себе си.За всеки влак си има пътници.Имай търпение,не се вманиачавай и късмет Hug

# 10
  • Мнения: 194
Я се наслаждавай на живота Laughing

Не си престаряла Hug
Всичко ще се случи , когато не го очакваш Wink
Изживей си свободните годинки, че не се връщат Grinning

# 11
  • Мнения: 247
Момиче я горе главата с тези лоши  мисли закъде ?Усмихни се и щастието ще дойде самичко

# 12
Много ви благодаря момичета  Hug
Знам че звуча налудничаво и не ми се вярва да вземете насериозно думите ми, но наистина проблемът е налице  Confused

Животът ми така е подреден, че не виждам светлина в тунела. Работя по 10 часа на ден, нямам никакви контакти. Знам че не  съм стара, но ме притеснява факта, че не виждам да мога да променя нещо в живота си занапред.

Отново ви благодаря, много сте мили  Hug

# 13
  • софия
  • Мнения: 636
Здрасти, не унивай само. На първо време смени работата си-намери си заетост до към 18ч., за да може после да излизаш с приятели и да си сред хора. Като промениш едно нещо в живота ти ще се променят много неща. Аз като бях на 27 нямах семейство, не работех това, което искам.....и само след година вече бях омъжена жена, пред мен се отвориха 2 нови възможности за кариера-намерих любимата си работа и след няколко месеца забременях. И така само 2г. след моето отчаяние имах всичко, за което мечтаех любящ съпруг, прекрасна работа и прегръдката на едно малко момиченце. Сега вече на 31 съм благодарна на съдбата и Бог за това, с което ме дари. Не губи вяра и всичко ще се нареди. Но не работи 10часа-знам, че не е лесно, моето работно време е почти 9 часа, но като се върна на работавече ситуацията ще е доста различна в моя полза.

# 14
  • Мнения: 552
Мисията невъзможна - пиши ми на лични, ако искаш...   Hug
много неща бих могла да ти кажа, но не ми се пише на всеослушание във форума...

Общи условия

Активация на акаунт