Антицелулитен крем Красная линия

  • 1 766
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Някой ползвал ли го е ?Прочетах тук във форума много добри отзиви за интимния измиващ крем от тази марка,купих го и наистина е много добър.Взех си и антицелулутния,но след едно намазване нищо не мога да кажа освен,че кожата става много гладка и приятна на допир,но дали действа срещу целулита все още незная.

# 1
  • Мнения: 46 488
Не знам кой е писал добри отзиви, но аз и белинда получихме ужасен сърбеж от интимния. Аз бързо го спрях, но тя не се размина без доктори и хапчета  ooooh!

# 2
  • Мнения: 239
Май добрите отзиви бяха в клуб Козметика на дира,но това все пак няма значение,явно е до човека.При мен е супер.Става въпрос за бялата опаковка,не червената за уточнение.

# 3
  • Мнения: 46 488
Май добрите отзиви бяха в клуб Козметика на дира,но това все пак няма значение,явно е до човека.При мен е супер.Става въпрос за бялата опаковка,не червената за уточнение.

Аз бялата ползвах с алое, която е  Cry

# 4
  • София
  • Мнения: 3 328
Офф по отношение на антицелулитния, но все пак - ползвам вече втора опаковка от интимния течен сапун на "Красная линия" - червената опаковка, и нямам оплаквания. Напротив -много съм доволна, но нали при всекиго е различно?...
Замислям се за новите им душ-гелове - шесто чувство и море от любов. Много "плодово" ухаят, снощи ги душках във "Фантастико"-то. Но ме е страх - толкова ароматизирани, едва ли ще бъдат щадящи към капризната ми кожа Sad

# 5
  • Мнения: 221
ползвала съм им шампоана,не останах доволна,друго не съм ползвала на тази марка,а и не смятам  bouquet

# 6
  • Мнения: 51
Momi4eta, ruskata kozmetika e bokluk! Po-dobre polzvaite BG

# 7
  • Мнения: 5 539
Красная линия се произвежда в България Simple Smile
Не знам дали може да се нарече руска козметика

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Аз бялата ползвах с алое, която е  Cry
Много хора са алергични към алоето, а за останалите е полезно.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Точно така - "Красная линия" е наименованието на холдинга, в който вече се включва и небезивестното "Милдекс" ООД, чиито продукти носят марките "Билка", "Билкадент", "Тимили", "Милдфреш" и други. Холдингът е официален изключителен вносител и дистрибутор за територията на Русия на водещи компании, като:
-  Италианската козметична фабрика "LCA" - "CLIVEN";
-  Швейцарският концерн "TRISA";
-  "АРОМА"АД - България;
-  "RUBELLA BEUTY" AD - България;
-  "VALDI SPEKTRUM GROUP"- Полша;
-  "RECKITT BENKISER" - Полша.

Снощи се изкуших все пак и си купих един душ-гел с марката "Красная линия" - "Вкус на любов". Много приятно ухае и наистина действа тонизиращо на сетивата. Проблеми с кожата засега нямам, а обикновено се изривам до половин час, ако нещо ще се случва  Twisted Evil А като приключа с Леокрема и Дева - антицелулитни кремове, мисля да опитам все пак същия такъв на "Красная линия".
Ето и сайта на търговската марка, можете да видите останалите продукти: http://www.krasnaya-bg.com/

Едно допълнение относно мрежата за продажба: току що звъннах на телефон на Аксон България - официален дистрибутор на марката за България, за да ми кажат в кои магазини могат да се намерят пълните серии на тази марка. Посочиха ми два магазина /не че са толкова, но просто толкова ми казаха на прима виста/ - На ул. "Симеон" 104 /от бул. Христо Ботев към Женския пазар, отдясно, в магазин за козметика и чорапи /?!?/ - имало цял щанд с техни стоки; на пазара в Красна поляна - в пет от шестте магазина за козметика там. В аптеки проявявали селективност към продажбата на тези продукти, затова там могат да бъдат намерени само по два-три вида шампоан или душ-гел, примерно.

Последна редакция: пт, 08 юли 2005, 11:58 от Karimma

# 10
  • Мнения: 46 488
Аз бялата ползвах с алое, която е  Cry
Много хора са алергични към алоето, а за останалите е полезно.

Ползвам гел за измиване на лице и душ гелове с алое от доста време, никога не съм проявала непоносимост Confused

# 11
  • Мнения: 1 873
Разцъкахте ги горките хорица!
Ползвала съм само интимния и не беше зле.За антицелулитния не се доверявам на тая и оная марка....по - добре по скъпичко ама да знаеш, че няма да имаш проблеми..

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Ползвах крема Красная линия за лице, овлажняващ  - не е нищо особено, по съм доволна от крема за лице *чистая линия*, който е руски.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт