Как се промени мъжът ви с годините?

  • 5 686
  • 81
  •   1
Отговори

Анкета

Промени ли се мъжът ви с годините в които сте заедно и в каква посока е промяната?

Опции:

  • Мнения: 212
Почти всяка втора тема тук в ДиС започва винаги по един и същ начин:

"В началото много го обичах и той за мен беше най-прекрасния човек. Но после той се промени и започнаха проблемите...."

Вашият съпруг промени ли се с годините от времената в които много го обичахте и ако се е променил в каква посока е промяната - в положителна или отрицателна.
Или пък той не се е променял, но поговорката че "Любовтта е сляпа" важи с пълна сила и вие просто не сте виждали или не сте искали да видите и отрицателните му качества в началото. И после когато вече ви идва акъла в главата си викате "Боже, за какъв принц се ожених, какво магаре стана"

# 1
  • Мнения: 2 401
Де да го знам,  как да го забележа като вече сто години ми е все пред очите.

# 2
  • Мнения: 589
 Променяме се всички...едни го осъзнаваме,други си мислят,че всичко край тях се променя,а те са заковани на едно място...
   Ми моят съпруг с годините натрупа пари,от което къщата не му отесня,но за сметка на това  жената му погрозня...и затова вече ми е бивш!

# 3
  • Мнения: 487
Борисе, да си чувал приказката за вълка със сменента козина..., според мен човек може да се промени към добро/лошо до определена възраст(около 20 год. говоря за формиране на характер), след което той е изграден като личност и трудно се променя. Вярно е, че като си хванем гадже не си показваме рогата на първия ден а и любовта е сляпа казват хората, така че поне според мен истинския облик на човека се показва като премине любвта и остане уважението и приятелството, тогаз лъсва истинската козина на кумчо вълчо в някой случай.

# 4
  • Мнения: 1 784
Любовта винаги може да е жива и да не отмине, просто огъня трябва да се подържа постоянно.

# 5
  • Мнения: 1 896
Предстои ми да разбера дали и как ще се промени.

# 6
  • Мнения: 1 212
Не го обичах толкова сякаш в началото ...
Иначе промени генерални няма - не готвеше, като го взех  и до сега отказва да го прави .

# 7
  • Мнения: 2 448
Всички се променяме, в нашата връзка май повече аз се промених.

# 8
  • Мнения: 212
Борисе, да си чувал приказката за вълка със сменента козина..., според мен човек може да се промени към добро/лошо до определена възраст(около 20 год. говоря за формиране на характер), след което той е изграден като личност и трудно се променя.

Ами и аз това си мисля че хората след 20 годишнината си не се променят и затова винаги ме учудва че много жени твърдят че мъжете им са се променили с годините по-често в отрицателна посока.
Отидете например във подфорума "Родители отглеждащи сами децата си" там има доста разведени жени. И всички те твърдят, че мъжете им в началото, когато са се женили за тях, не били такива а после станали гадни и отвратителни същества.
Как е възможно един мъж да се промени толкова много от най-прекрасния човек в началото, в най-мразения човек в края. Има два начина - или мъжете сме много променливи като характери или вие жените нещо бъркате в преценките си.

# 9
  • Мнения: 280
И всички неща,и всички хора се променят.Променяме.Мисля,че тъжното е,че се променяме в различни посоки.

И аз като Пасинет-в моята връзка промяната е повече при мен,отколкото при него.Вярно,че годините съвместен живот още не са много.Но...вероятно ще поживеем и ще видим.

# 10
  • Мнения: 2 803
Не се е променил, същият си е. Но аз съм доста променена.

# 11
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Абе сигурно се е променил,сигурно и аз съм се променила,но както пише в по-горен пост  минзухар,вече 12 години ми е пред очите и не знам дали ще е обективно мнението ми.Това мисля аз. bowuu

# 12
  • Мнения: 2 100
Няма как да не се променяме! В живота ни се случват неща, които спомагат за това. При нас промяната дойде с появата на сина ни-повече отговорности, безсънни нощи, което доведе до изнервени ситуации, както и липса на свободно време един за друг. В края на деня, когато детенце заспи двамата сме изморени. А какво да говорим за свободно време за приятели, излизания и т.н. - просто такова липсва. Всичко това дава отражение на характера на човек. Ежедневието те поглъща. И двамата сме се променили-станхме родители!

# 13
  • Мнения: 4 491
Ето един въпрос, на който не мога да дам отговор. И да се е променил, не съм разбрала, защото най-вероятно и аз съм се променила. То аз май повече от него.  Thinking Де да знам, според мен си е същият.

# 14
  • Мнения: 1 763
Промени се, но малко. Винаги е бил много грижовен, влюбен, внимателен. Сега е станал по-спокоен и уравновесен. Аз съвсем съзнателно се опитвам да го направя малко по-мнителен и неотзивчив спрямо другите хора, но нямам особен успех, даже май заприличвам на него.

Общи условия

Активация на акаунт