кръвотечение след раждане ?

  • 1 218
  • 4
  •   1
Отговори
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Един месец след ражането гадните жълто-кафяви лохии намаляха съвсем и започна едно сравнително обилно (като менструално) алено червено течение (поне на мен ми се струва по-светла кръв от тази на нормалната менструация). Та се чудих колко е в реда на нещата това. Гризе ме мисълта, че почна точно в деня, когато реших да се "слагам във форма" и правих коремни преси, йога асани, няколко дълги разходки и т.н. Може ли да има някаква връзка с физическите упражнения или е чиста случайност и не ми ли е рано още за менструация при положение,че сме изцяло на кърма?

# 1
  • София
  • Мнения: 679
При мен се появи това червеникаво течение около 35 ден след раждането за ден два и отмина. Лохиите продължиха още около седмици. После една щастлива седмица и се появи първата менструация. Аз все още кърмя и също сме изцяло на кърма и цикълът ми е като часовник на 28 дни.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 958
При мен се случи същото! Тъкмо си мислех, че сме приключили с гадните лохии и отново! Аз също се бях уплашила, но било нормално! А относно цикъла и кърменето: напълно съвместими са! Аз имам цикъл 10 дена след като спряха лохиите, а все още сме изцяло на кърма! При някои мами обаче идва и след 8-9 месеца! Стискам палци и при теб да е така! Heart Eyes

# 3
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Нищо страшно няма .И при трите раждания имах такива изпълнения.И при трите беше съвсем различно и като сила и като продължителност.

# 4
  • Мнения: 5 577
Аз не съм имала "жълто-кафяви" лохих, при мен цялото кръвотечение си беше алено червено- 45 дена.
Какви са всъщност на цвят лохиите  Embarassed Embarassed Embarassed
Според мен  fapua, ти си скоро родила, и това е нормално те4ение още.
Ако можеш остави коремните преси за след още месец.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт