Търся фирма за основен ремонт на апартамент-София

  • 84 452
  • 170
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1 798
Мили момичета, рових из темите за ремонти, не видях имена,адреси,отзиви за фирми, правещи цялостни ремонти. Спешно ми е. Апартамента ни е около 100кв.м., за цялостен ремонт е.Търся фирма,която да  свърши всичко. Ние с мъжа ми  и  кучето ще подосаждаме на роднини Mr. Green,докато  тече дейността.
Проблемът е,че не знам към кого да се обърна. Моля ви, да споделите  мнения от правени  основни ремонти...

# 1
Здравей аз знам една фирма която е много добра, и съм много доволен и неми взеха много пари за ремонта. Направих цялостен ремонт на апартамента ми и с една фирма е много по добре отколкото да се търсат различни майстори за всякаква област. С една фирма излиза по евтино и така ниама забавяне на работата защото фирмата си раководи коя след коя дейност да се върши и несе пречи в работата. Фирмата се казва "Ренация"ЕООД или VIA - DECOR телефоните са и 0878 78 91 87 и 0893 223 227 имат и офис магазин в манастирски ливади до бул. България някяде но не го знам точно адреса. Надявам се че съм бил полезен. Grinning

# 2
  • Мнения: 19 362
Мен също ме интересува този въпрос и ще следя темата, но ми се иска фирмата да я препоръча някой, който има повече от една публикация във форума /нищо лично, ама съм се напатила  и съм недоверчива/

# 3
  • София
  • Мнения: 2 415
Моя приятелка си направи ремонта с фирма Babex.org, остана доволна, препоръчахме я на един познат, той си ремонтира две жилища при тях, а след това ги препоръча на негови познати. Междувременно моята приятелка започна работа с тази фирма,но направи крило по почистванията. Хората са сериозни,занимават се от години с това и действат бързо, качествено и на съвсем прилични цени. Аз самата правя сума ти ремонти и като сравнявах техните цени с това, което ми излиза на мен с уговарянето на отделни майстори, горе-долу се връзва същото, само че за човек, който не разбира много много би било невъзможно да го постигне.

# 4
  • в центъра
  • Мнения: 445
Мен също ме интересува този въпрос и ще следя темата, но ми се иска фирмата да я препоръча някой, който има повече от една публикация във форума /нищо лично, ама съм се напатила  и съм недоверчива/

Напълно съм съгласна!

И мен ме вълнува този въпрос, но за съжаление не виждам наплив от предложения  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 798
Ех, откога съм пуснала темичката, по едно време реших,че е невидима. Но после,  виждайки хората,които дойдоха у нас разбрах защо  трудно се препоръчва някого. С две думи- ремонта е кошмар, освен пари ,трябва и късмет за да намериш качествени работници.Почнахме с фирма с големи препоръки и преди Коледа прекратихме отношения с тях,   по-големи мизерници не съм виждала. Сега   сме с други,   намерени чрез познати, мъжът ми се договаря с тях за определената работа предварително.
Празниците ми бяха  прашни и безпарични.
На всички,  почващи ремонт-само късмет желая!!

# 6
  • Мнения: 1 305
Така е. И с най-най препоръчаните и прехвалени майстори човек трябва мноого да внимава.
Постоянно трябва да им се виси на главите и да се наблюдават стриктно.
Уговорките за заплащането трябва да са много пунктуални, да е ясно включват ли се материали вътре, качване на материали и други подробности, за да не почнат да шикалкавят после.

minie mouse много лошо за похабените нерви, пари и време. Пожелавам ти да свърши бързо и безпроблемно цялата олелия.

# 7
GrinningVery Happy   Здравейте на всички, случайно в google попаднах на вашата тема и видях, че коментирате моята фирма Simple Smile Аз съм от VIA Decor и с удоволствие бих Ви  отговорил на каквито и да е въпроси. Можете да ме питате за цени, качество, срокове и каквото Ви интересува. Искам да благодаря на ilian82  за безплатната реклама. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 9 122
и аз подготвям се за ужаса наречен ОР

# 9
  • в центъра
  • Мнения: 445
GrinningVery Happy   Здравейте на всички, случайно в google попаднах на вашата тема и видях, че коментирате моята фирма Simple Smile Аз съм от VIA Decor и с удоволствие бих Ви  отговорил на каквито и да е въпроси. Можете да ме питате за цени, качество, срокове и каквото Ви интересува. Искам да благодаря на ilian82  за безплатната реклама. Simple Smile

Ами давай тогава! На мен лично ми предстои голям ремонт - смяна на тръби, пренареждане на паркет (с циклене и лакиране, вероятно преди това и изравняване на пода, тъй като е старо строителство и не е ясно кво има отдолу), основен ремонт на баня и тоалетна. Все още не съм правила проучване, така че за начало ми трябват основни насоки за порядъка на цените и сроковете, за да предценя откъде и с какво да започна. Жилището е 80 кв. Ако искаш ми пиши на лични.

# 10
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
GrinningVery Happy   Здравейте на всички, случайно в google попаднах на вашата тема и видях, че коментирате моята фирма Simple Smile Аз съм от VIA Decor и с удоволствие бих Ви  отговорил на каквито и да е въпроси. Можете да ме питате за цени, качество, срокове и каквото Ви интересува. Искам да благодаря на ilian82  за безплатната реклама. Simple Smile

На мен пък ми трябва изграждане на балкон с итонг, външна изолация и съединяването му с кухнята. Съответно избиване на прозореца между тях.  На мястото на избития прозорец да се направи арка с лампички.Замаска и шпакловка на стените на балкона.Преместване на радиатора на парното от едната на другата стена.
И за това ме интересува цени и срокове за изпълнение.

# 11
  • Мнения: 2 208
Да се запиша и аз в темата, тъй като планирам голям ремонт на жилище.
GrinningVery Happy   Здравейте на всички, случайно в google попаднах на вашата тема и видях, че коментирате моята фирма Simple Smile Аз съм от VIA Decor и с удоволствие бих Ви  отговорил на каквито и да е въпроси. Можете да ме питате за цени, качество, срокове и каквото Ви интересува. Искам да благодаря на ilian82  за безплатната реклама. Simple Smile
Сайт, в който можем да видим какви услуги предлагате имате ли?
Интересува ме всякаква информация - цени, срокове на изпълнение, услуги....
Предстои ми основен ремонт на баня, тоалетна,местене на кухня, циклене на паркет, поставяне на ламинат, смяна на дограма, поставяне на климатици.... и още какво ли не!


# 12
  • Мнения: 17
Здравей! Миналата ми се наложи да правя основен ремонт на жилището си.По щастлива случаиност попаднах на фирма ,която ми препоръча моя позната. Страшно съм доволна, направиха всичко перфектно а и собственика на фирмата ми даде много идеи. За съжаление изгубих визитката му но по спомен ще напиша един меил :     interstil.ltd@abv.bg . Пробваите ако искате.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
GrinningVery Happy   Здравейте на всички, случайно в google попаднах на вашата тема и видях, че коментирате моята фирма Simple Smile Аз съм от VIA Decor и с удоволствие бих Ви  отговорил на каквито и да е въпроси. Можете да ме питате за цени, качество, срокове и каквото Ви интересува. Искам да благодаря на ilian82  за безплатната реклама. Simple Smile

На мен пък ми трябва изграждане на балкон с итонг, външна изолация и съединяването му с кухнята. Съответно избиване на прозореца между тях.  На мястото на избития прозорец да се направи арка с лампички.Замаска и шпакловка на стените на балкона.Преместване на радиатора на парното от едната на другата стена.
И за това ме интересува цени и срокове за изпълнение.
И мен ме интересува почти същото - усвояване на терасата към стаята, избиване но прозореца, изравняване на нивото на стаята и терасата, външна изолация, поставяне на нова дограма...

# 14
GrinningVery Happy   Здравейте на всички, случайно в google попаднах на вашата тема и видях, че коментирате моята фирма Simple Smile Аз съм от VIA Decor и с удоволствие бих Ви  отговорил на каквито и да е въпроси. Можете да ме питате за цени, качество, срокове и каквото Ви интересува. Искам да благодаря на ilian82  за безплатната реклама. Simple Smile

На мен пък ми трябва изграждане на балкон с итонг, външна изолация и съединяването му с кухнята. Съответно избиване на прозореца между тях.  На мястото на избития прозорец да се направи арка с лампички.Замаска и шпакловка на стените на балкона.Преместване на радиатора на парното от едната на другата стена.
И за това ме интересува цени и срокове за изпълнение.
И мен ме интересува почти същото - усвояване на терасата към стаята, избиване но прозореца, изравняване на нивото на стаята и терасата, външна изолация, поставяне на нова дограма...

Попринцип такъв вид ремонти се правят при по-топло време, но винаги има вариант. Първо трябва да се изгради с итонг външната част, кадето ще се поставя новата дограма. За целта трябва да се направи оглед и да се уточни как ще изглежда новия прозорец /колко камерен, крила, отваряемост и тн./ При поръчка на дограма от нас предлагаме безплатен монтаж и демонтаж на старата дограма. И вече от вън има, а от вътре няма прозорец и може спокойно да се започне с вътрешния ремонт. След премахването на стената ще има нужда от изравняване на нивата на балкона, който вече е вътрешна част от помещението. При поставянето на ламиниран паркет предлагаме безплатен монтаж, перваз и изолация. След поръчка на дограмата на 10ден е монтирана и продължаваме с другите ремонти.

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 14:27 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт