Радостта ми трая само шест дни

  • 6 019
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 432
Винаги съм мечтала за две деца-аз израстнах самотна като единствено дете.С мъжа ми планувахме да имаме деца след като завърша но ето че във втори курс забременях.Роди се нашата принцеса.Когато стана на три решихме че е време за второ и спрях хапчетата.И ето след четири месеца се появи желаната  EFP.Във понеделник си направих теста във сряда отидох на преглед.Докторката каза че още е много рано да се види но не отрича бременност.Слетобяд обаче ми се появи кафяво зацапване и на другия ден пак бях на преглед.Препрати ме към Майчен дом и там с УЗ установиха много ранна бременност.Бяхме на седмото небе!Според лекаря който ме прегледа нямало смисъл да ме приемат заради зацапването-бремеността била на много ранен етап и никой не можел да направи нищо.Не се знаело-можело да е цветна бременност.Друга лекарка ми каза че трябвало да постъпя-объркването ми беше пълно.Двама лекари две мнения.Реших да потърся трето мнение и отидохме в Шейново .Лекаря който ме прегледа там каза че кървенето било умерено и постъпването ми нямало да промени нищо-всичко е божа работа.И така лежах си в нас и си пих хапчетата.В събота привечер усетих как става непоправимото  newsm45.Без много кръв и без никаква болка-просто се отдели от мен.Радостта ми беше само шест дни.Вече не плача но в душата ми е пусто.Никой който не го е преживял не може да ме разбере.Страхувам се дали ще видя пак  EFP и дали няма да са началото на нов ад.Много боли. cry

# 1
  • София
  • Мнения: 1 524
Съжалявам за случилото се. Само мога да предполагам колко ти е тежко, но за всичко, което ни се случва има причина. Естественно, че ще видиш пак двете чертички, нека само мине определения от лекаря период на пазене и ти пожелавам да ни зарадваш с хубава вест.
Причини да не се закрипи плодът има много, от кухо яйце, до малоформации, просто така е в природата, щом вече втори път забременяваш, не виждам причина да не стане и трети и при желание и четвърти.

# 2
  • Мнения: 305
Малко неща болят повече от това  Cry.
Преживяла съм го и знам, какви са ужасните чувства, които непрекъснато те връхлитат, от гняв, към вина и други разни... Все са тежки.
Но, не се притеснявай - когато едно дете трябва да се появи на този свят, то обикновено става чудо.
Наплачи се - в този момент, това е най-доброто, което можеш да направиш за себе си.
 Hug

# 3
  • Мнения: 543
Много, много съжалявам!

Както ти е казал лекарят, наистина е божа работа!

Дано скоро се похвалиш с нова, успешна бременност! Пожелавам ти го от сърце!!!

# 4
  • Мнения: 3 016
renxy,разбирам те напълно. Много е тежко и колкото и лошо да ти прозвучи аз ще ти кажа така :Може би  да не е бил закрепен плода, може би  да е имало някаква малформация и ако е било последното бъди благодарна,  че се е случило  на 6-тия ден. Защото аз мила носих 9 мес бебето си със вродена малформация без да зная. Не че не ходих на прегледи но..........  След като родих моето дете живя само 5 дни. Повярвай ми тогава щеше да те боли в пъти повече .
Пожелавам ти по -  скоро да  преживееш загубата. Винаги ще  се връщаш назад във времето ,но човек свиква.  Дадено ни е да понесем мнооооого неща на този свят. Следващият път ти пожелавам да си щастлива 9 мес и дълги години след това със своята  втора рожба.

# 5
  • София
  • Мнения: 23 069
Съжалявам много за болката ти! Сигурна съм, че не след дълго ще видиш отново двете чертички и ще се радваш на хубаво здраво бебче  Peace И когато това стане - непременно да ни се похвалиш  Hug

# 6
  • Мнения: 165
И аз съм го преживяла и много добре знам как се чувстваш,беше преди 3 години никого няма да го забравя...сега си имам живо  и здраво момиченце и знам,че всяко зло е за добро...
Не се притеснявай  ще имаш друга възможност да родиш и да отгледаш второ детенце...Пожелавам ти го с цялата си душа Hug

# 7
  • Мнения: 21
Много съжалявам за загубата ви Sad Не се отчайвайте и не спирайте да вярвате,че щастието отново ще ви сполети  Hug

# 8
  • Мнения: 8 999
Колко неприятно! Но приеми, че всяко зло е за добро. По-добре това да се случи само 6 дни след първия тест, отколкото да те сполети, когато вече живееш с мисълта за скорошно раждане.
Продължавай да опитваш. Моя приятелка, след първото си дете, пометна 6 пъти. Но накрая сдоби така жадуваната втора рожба.
Не се самонавивай, че няма да имаш друго дете!

# 9
  • Мнения: 7 723
Разбирам те. Преживяла съм неколкократно  Confused
Кураж и всичко е Божа работа Hug

# 10
  • Мнения: 489
Разбирам те и знам колко ти е тежко сега.  CryНо искам за ти дам малко надежда.  И моята първа бременност трая само седмица. Sad А я чакахме цели 9 месеца. В началото на юли видях двете чертички и на на 07.07 се видя и точката с ехографа. На 10.07 сутринта прокървих и въпреки прогестерона още слеобяда получих кръвоизлив и го загубих. Изпаднах в страшна депресия и добре, че мъжът ми беше до мен. Събрахме багажа и се прибрахме в БГ. Правих изследвания на хормоните и те не бяха добри, което още повече ме обезсърчаваше. Но през това време не се пазехме, защото при толкова ранен аборт нямало нужда...
Когато не ми дойде на очакваната дата си помислих, че цикълът ми не се е нормализирал още.... Да, ама не! Оказах се бременна! И живот и здраве ще си имаме априлско бебе.
Пожелавам ти го и на теб Praynig Избърши сълзите, гушни малкото съкровище, което имаш и вярвай, че в следващите месеци отново ще ти се случи Чудото и всичко ще бъде наред!   Hug

# 11
  • Мнения: 298
Знам колко боли,съжалявам че още една майка е трябвало да изживее такава болка.Но както са ти казали преди мен,поплачи си почини си и горе главата.Аз го изживях през юли,много ме болеше също като тебе се чуваствах празна и някак си излишна.Гушках детето си и плачех ,а тя ме успокояваше като възрастен човек и ме милваше.Сега с нетърпение очаквам да измине срока на задължителното пазене,за да започнем с опитите  за бебе.
Прегръщам те силно и се моля за всички жени като нас.  bouquet

# 12
  • Мнения: 533
Аз не съм преживяла точно това но знам какво е да чакаш да забременееш след първото раждане се наложи известно време да изчакаме заради секциото после трябваше да приемам хормонални хапчета но ето че след 2 месеца ще имам сладко розово вързопче.Искам да ти вдъхна кураж и вяра да тежко е случилото се изпитания бол...но радостта идва дори и по-късно Кураж мила и за теб ще има щастие!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 305
За съжаление, тези ранни тестове май само усилват скръбта. Човек се настройва, почва да мечтае и после пропада в дупката. Наплачи се, почини си, погрижете се и двамата за себе си, пий си редовно фолиевата киселина, защото противозачатъчните не позволяват доброто й усвояване.

Чудото ще се случи скоро и ще бъдеш щастлива. Радостите в живота ти ще траят много повече от шест дни.

# 14
  • Мнения: 604
Съжалявам за болката която си преживяла Cry·
Дано скоро отново изпиташ щастието което очакваш·

Общи условия

Активация на акаунт