Как водите момиченцата до тоалетната?

  • 8 654
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 874
Най-големият проблем на мъжа ми относно това, че си имаме момиченце беше как ще го води до тоалетната ако са някъде навън без мен Laughing И много държи да разбере какво правят другите татковци ако попаднат в такава ситуация. Детето е момиченце, прекалено малко за да го пуснеш само в женската тоалетна. Къде да влезе, в мъжката или в женската тоалетна?
Пък аз не съм сигурна какво да му кажа, то бебето ни е малко още и не сме стигнали дотам. Все си мисля, че няма да ги пускам толкова да излизат сами, как да се отлепя от малката Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 46 438
Децата посещават тоалетната, според полът на възрастния.

Мъжът ми влиза с дъщеря ни в мъжката.

# 2
  • Мнения: 118
С дъщеря ми посещаваме мъжка тоалетна ,ако няма майка под ръка. Детето е на 4.
Само веднъж сме пребивавали в дамска ,поради голям проблем ,малко време и заета мъжка.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Децата посещават тоалетната, според полът на възрастния.

Мъжът ми влиза с дъщеря ни в мъжката.

 Peace

# 4
  • Мнения: 1 731
Където и да влезе ,никой нищо няма да му каже.Той влиза с детето ,не сам.Така че това ще му е най-малкият проблем.Ако пред този проблем се шашка,какво да кажем като почнат по-големите проблеми. newsm78

# 5
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Води я в женската тоалетна и чака  отвън. Grinning

# 6
  • Мнения: 830
Ние предпочитаме да препикаваме градинките  Joy, но ако се ходи до тоалетна и аз не съм там- в мъжката Crazy

# 7
  • Мнения: 6 874
Води я в женската тоалетна и чака  отвън. Grinning
И аз това му предлагах, но знам ли го детето дали ще може само да се оправи. Ще видим, дано да може.

Иначе добих представа, значи си отива в мъжката. Той не искаше понеже как щял да вкара момиченце при мъжете, но и аз си мисля, че е по-добре така отколкото той да влиза при жените Wink

# 8
  • Мнения: 1 447
До сега един път се е случвало и мъжът ми я е завел в мъжката.
Какво значение има в коя тоалетна ще я заведе все пак е дете.

# 9
  • София
  • Мнения: 407
Може да се пробва и в други тоалетни. На някои места има тоалетни за мъже, жени и преподаватели  Joy, или мъже жени и персонал Joy

# 10
  • Мнения: 1 047
Имам две щерки = два повода да вляза в дамската тоалетна. Joy

Ситуацията има и друг аспект. Наскоро станах свидетел на една случка, която ме развесели.
Влизам в мъжката тоалетна на Скай сити. Има няколко писуара и няколко кабинки.
На единия писуар е заел поза да пишка мъж, а до него момиченце на около 3 годинки го чака.
Като го видях ми стана неудобно и реших да изчакам да излязат. Момиченцето задаваше следните въпроси на баща си:
" - Тате, ти какво правиш?
  - Пишкам - отговори той.
   - Защо там пишкаш?   
   - Защото мъжете пишкат в писуари.
   - А откъде пишкаш?
   - .....  - мълчание от страната на бащата
   - С пишка ли пишкаш? - продължи да разпитва момиченцето.
   - Да. - притеснено вече отговори той.
   - Може ли да ти видя пишката? - и се навежда да я види.
   - Не, не може!- тръскайки отговори мъжът
   - Защо? - недоумяваше детето.
   - Защото не е прието мъжете да си показват пишките. - отговори той и отиде към мивките.

Няма на кого да го остави, а бойлера трябва да се източи.
 

# 11
  • Мнения: 1 447
Имам две щерки = два повода да вляза в дамската тоалетна. Joy

Ситуацията има и друг аспект. Наскоро станах свидетел на една случка, която ме развесели.
Влизам в мъжката тоалетна на Скай сити. Има няколко писуара и няколко кабинки.
На единия писуар е заел поза да пишка мъж, а до него момиченце на около 3 годинки го чака.
Като го видях ми стана неудобно и реших да изчакам да излязат. Момиченцето задаваше следните въпроси на баща си:
" - Тате, ти какво правиш?
  - Пишкам - отговори той.
   - Защо там пишкаш?   
   - Защото мъжете пишкат в писуари.
   - А откъде пишкаш?
   - .....  - мълчание от страната на бащата
   - С пишка ли пишкаш? - продължи да разпитва момиченцето.
   - Да. - притеснено вече отговори той.
   - Може ли да ти видя пишката? - и се навежда да я види.
   - Не, не може!- тръскайки отговори мъжът
   - Защо? - недоумяваше детето.
   - Защото не е прието мъжете да си показват пишките. - отговори той и отиде към мивките.

Няма на кого да го остави, а бойлера трябва да се източи.
 
Така е като няма кой да наглежда детето,бащата да не ходи до тоалетна ли.
Представям си картината  Joy

# 12
  • Мнения: 115
Когато трябва аз да я заведа я водя в дамската ,а когато се наложи баща и да я води я води в мъжката като изчаква ако има някой вътре да излезе за да са само двамата  Peace

# 13
  • Мнения: 4 362


Мъжът ми влиза с дъщеря ни в мъжката.

Същото прави и нашият татко  Peace

# 14
  • Мнения: 2 448
Хех весели случки с децата и пишкането.  Laughing
Моето дете е момче, но почти изцяло аз съм го извеждала без таткото и редовно е влизал и понякога все още влиза с мен в дамската тоалетна, когато аз ходя понеже не иска да стои отвън сам. Неудобство има понякога, разбира се съпроводено с голям смях. няма да забравя преди време как се развика "мама ака" от кабинката понеже за него щом си седнал на тоалетната чиния значи акаш. Казвам му не викай, мама пишка, но той, не е вярно защо сядаш, нали се пишка прав.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт