отслабване със сиофор

  • 231 700
  • 711
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 898
Здравейте! Интересува ме има ли отслабнали със Сиофор /предписан, разбира се от лекар /.Аз минах по този път и ми е интересно да обменим мнения.

# 1
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Да  Peace Откакто започнах да го пия ми се оправи метаболизма и най-накрая отслабването стана възможно за мен. Аз пиех Метформин (то е едно и също) заради инсулинова резистентност и ПКЯ в резултат на хипофункция на щит жлеза и Хашимото.
В подписа ми се вижда - тези вече 33 кг съм ги свалила за 7 месеца. Като започнах да го пия имах такова безапетитие, че никак не ми беше трудно да го комбинирам с някакъв режим, за да засиля ефекта. Дори преди 2 месеца го спрях на своя глава, но нещата при мен така се нормализираха, че нямам предишния вълчи глад, кр захар ми е в норма и поликистозата изчезна.

# 2
  • Мнения: 2 898
Аз съм с Хашимото, хипофункция на паращитовидните жлези и бях с гранични стойности на кр. захар.Разбираемо, целият ми метаболизъм беше нарушен. Започвах какви ли не диети, но не мърдах повече от кило и се чувствах ужасно зле.Със Сиофор свалих 24кг, кр. захар се нормализира, но още не съм го спряла.

# 3
  • Мнения: 164
Добро утро дами, и аз имам проблеми с щитовидната жлеза и лекарката ми изписа сиофор и наистина подейства и аз пачнах да свалям кг, но ефекта е по-голям в комбинация с диета разбира се.Ще ви следя.

# 4
  • Мнения: 54
Да попитам само от диабетици ли може да се използва, и само с рецепта ли може да се купи?  Hug Благодаря за отговора предварително! Hug

# 5
  • Мнения: 2 898
Лекарството се купува свободно, но е много опасно и противопоказно да се пие от хора, които нямат съответния проблем.Аз нямам диабет, но дълго време поддържах гранични стойности. И съм наследствено обременена.Казва се нарушен глюкозен толеранс. Лекарсвото се назначава  от ендокринолог.

# 6
  • Мнения: 2 898
Да добавя, че Сиофор не е лекарство за отслабване. Това е лекарство, което помага на хора със силно нарушен метаболизъм, които и с голям глад не мърдат на кантара. Лекарството "задвижва" нещата и с подходящ режим има успех.

# 7
  • Мнения: 19 450
Аз също отслабнах със Сиофор, назначи ми го ендокринолог, но аз имам диабет за съжаление. Може би за около три месеца с диета и минимален прием на лекарството свалих около 10 кг.

# 8
  • Мнения: 2 898
Чудя се, поради спецификата на лекарството, дали е възможно съчетаване с безвъглехидратната диета?

# 9
  • Мнения: 164
няма проблем, аз лично я правих и си пиех лекарствата и даже даде резултат, а да питам пили ли сте сиофор с хранителни добавки

# 10
  • Мнения: 19 450
Аз мисля че по принцип няма проблем да се приемат със сиофора и хранителни добавки(разбира се зависи какви). Аз например си правя разтоварващ ден всяка седмица само на плодове и чай и пия сиофор - нищо ми няма

# 11
  • Мнения: 480
Момичета да ви питам. Аз съм със диганоза хиперинсулинизъм, но захарта ми е в норма и за сега не ми дават да пия лекарства.Е да , ама как да спазавам диета, като все ми прилошава.Има ли и други такива ,като мен или съм си сама в това??? Rolling Eyes Cry
Все ми се струва, че , ако имаше начин да ми се помогне с някое лекартсво определено , ще ми е по-леко и за тов аи досега си стоя така все дебела и все гладна и така съм се отчаяла, че нямам думи.

# 12
  • Мнения: 19 450
Опитай постепенно да преминеш на диетичен режим. И на мен в началото ми прилошаваше и все ми се ядеше - тялото ми беше свикнало с една храна, а аз преминах на съвсем други неща за хранене. Ако много ти призлява между храненията - взимай по една филийка Бонус или някакъв плод. На мен това ми помогна. Но път ако продължава - посъветвай се с лекар - може да ти назначи нещо.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Здравейте момичета. На мен също ми изписаха Сиофор. Докторката ми каза, че се пият 3 пъти по 1, но имал много странични ефекти ми ми каза да го пия само вечер по 1. Вие как го приемате?

# 14
  • Мнения: 2 898
Повече от година го пия 3 х 1. Само първата седмица пиех по половинка, да свикне организма. Страничните реакции са, че ще поседиш повече в тоалетната, но това минава бързо.Може и да ти се гади като на бременна.Преживява се. А защо ти го изписаха?

Общи условия

Активация на акаунт