Хомеопатия за кърмачета

  • 1 296
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Здравейте мамчета.
Интересува ме кои от вас лекуват децата си с хомеопатия, когато се наложи. Ефикасна ли е при кърмачетата? Благодаря!

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Доста от майките тук ползват хомеопатия под една или друга форма. Тя е изключително ефективна при деца.
За препоръчване е все пак де са ползва класическата хомеопатия от опитен хомеопат, който си наблюдава детето, а не широко предлаганите и рекламирани хомеопатични сиропчета и таблетки, които представляват смесица от множество хомеопатични лекарства с надеждата все някое от тях да подейства.

# 2
  • Мнения: 3 869
Няма по ефикасно и безвредно лечение за кърмачета от хомеопатията  Grinning
Моят син е само на хомеопатия още от преди да се роди и сега така Simple Smile С нея се оправи след раждането, колкото е нетравмиращо да беше, продължихме заради газовете, после за регулиране на изхождането, имаме и лекарства за зъбите като му дойде времето. Колики не е имал благодарение на хомеопатията.
Обаче, за да е ефективно, ти трябва добър класически хомеопат - забрави за Боарон и шишенца от аптеката. Виж във здравния форум, тами има теми за хомеопатията - информацията е предостатъчно по мое мнение.
И още нещо - хомеоптични лекарства не се дават по едни симпотом! Прави се пълно интервю и се взимат всички възможни симтоми - физически и психически, отсяват се нерелевантните и тогава се търси лекарството, което е винаги само ЕДНО за всички оплаквания и дискомфорти на детето.

# 3
  • Мнения: 8 242
Откак се е родил го лекувам с хомеопатия (класическа)  Peace

# 4
  • Мнения: 122
Аз съм на хомеопатия(класическа), цялото ми семейство( от 10-тина години вече) и бебето също ! Simple Smile

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 316
Водя малката на хомеопат откакто навърши 1 годинка и педиатърката й обърка, че имала гройна ангина, а те били най-обикновени гъбички. Мисля, че се влияе добре от хомеопатията, боледува рядко и бързо се възстановява.

# 6
  • Мнения: 5 592
И аз се доверявам за детето на класическата хомеопатия.Харесва ми,че е обърната към човека,а не към болестта  Peace

# 7
  • Мнения: 42
И аз се доверявам за детето на класическата хомеопатия.Харесва ми,че е обърната към човека,а не към болестта  Peace
Наложи ми се преди десетина дни и щеше да ми се пръсне сърцето докато се видя с хомеопатката за да се успокоя. Сега бебо е добре

# 8
  • Мнения: 272
Аз мислех да си купя някои от Боаронските препарати, но виждам че нямат привърженици тук. Hug

# 9
  • Мнения: 11 003
Понеже в нашия град и региона няма класически хомеопат, с когото да се консултирам, съм използвала само някои от боаронските препарати - Осцилококсинум, Хамомила, Вомитусхил, Еуфорбиум Композитум.

# 10
  • Мнения: 1 225
Аз мислех да си купя някои от Боаронските препарати, но виждам че нямат привърженици тук. Hug

Ние ползваме от тях - изписва ни ги педи  Peace

# 11
  • Мнения: 349
Нашата педиатърка също  е за  хомеопатия. До сега друго не ни е изписвала.

Общи условия

Активация на акаунт