Дързост и красота - 14....без добавки.

  • 29 268
  • 582
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 4 496
Копирам предстоящото до четвъртък:

Амбър се оплаква на Оскар, че единствено Си Джей ́и е предложил място за живеене.
Томас и Рич са сърдити. Рич забранява на момчето да се вижда с Амбър.
Кейтлин обещава на Рик да каже истината за тях на баща си. Научава за връзката на Томас и Амбър.
Рик предупреждава Амбър да стои далеч от Томас. Томас ги чува и си мисли, че Рик преследва Амбър.
Кейтлин остава да спи при Рик по време на някаква буря. Не правят секс.
Томас казва на Хектор за връзката на Кейтлин и Рик. Той побеснява. Пита Кейтлин къде е била. Отива при Рик, който пък чака отвън, и го блъска без да иска с колата. Вика линейка, като през това време се опитва да му окаже първа помощ. После пред полицията Хектор отрича да знае кой го е блъснал.
Ник казва на Фелиша, че лекарят, когото е питал за хапчетата, е казал, че тя има рак. Тя му признава и му показва местата, където е опадала косата ́и. И че си чака резултатите. Ник изчаква с нея. Резултатите са добри, но трябва да е под наблюдение. Ник я закарва обратно вкъщи и се целуват.

По-нататък: Торн отказва на Ерик да се върне.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 567
Да видим до кога ще трае мира и в тази тема!   bouquet

# 4
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Благодаря ти мис арк.. Hug

Да видим до кога ще трае мира и в тази тема!   bouquet
Ще трае, докато има бутон "Информирай модератор",ще трае и още как..
Ама... дано и срам имат де.. Wink

# 5
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 371
Рик предупреждава Амбър да стои далеч от Томас. Томас ги чува и си мисли, че Рик преследва Амбър.

 Laughing Детето си зане урока вече. Знае, че в неговата реалност - всеки може да преследва всеки Grinning Малка джунгла е клана Форестър Sunglasses

# 6
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
И аз се присъединявам и моля във форума да пишат само тези,които се интересуват от фирма и ЗА филма.Не се отплесвайте.Прочетете правилата на форума.
Що се отнася до днешната серия,не се случи почти нищо интересно.
Рич и Брук извикаха  Рик,накараха му се да държи юздите на бившата си жена,той им обеща,че ще оправи нещата.Амбър седеше неутешима в "Инсомния" и се чудеше какво да прави.Първо към нея се приближи Ози(Оскар),който като разбра,че Рич я е хванал с Томазито ,а тя пък била не съвсем облечена,започна да се превива от смях.След него на масата седна Кейтлин,към която Амбър се държа изключително враждебно.Когато иззвъня телефона на каката, Кейтлийн го вдигна,чу гласа на томас и занемя.Така я завари Амбър,която беше изчезнала за малко и се скараха коя има повече право над мъжете Форестър.Амбър ядосана си тръгна към новата квартира.Рик я попита къде се намира,тя му каза адреса,който пък беше подслушан от Томас(характерен похват за филма).Рик влетя и започна да й се кара,че няма да разреши  да стори на Томас това,което е сторила на него.

# 7
  • Мнения: 673
  Хайде да започнем на чисто. Нова тема , нов късмет.   bouquet

# 8
  • Мнения: 4 491
Запис. Пак ли сте правили мазало в предишната тема? Отивам да чета и да се смея.  Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 4 496
Днес всички бяха с издухани коси, и еднакви прически. Забелязахте ли? И Брук, и Амброзия/много ме кефи да пиша цялото име, не знам защо... Mr. Green/ и Зъбатка...С път настрани, и после с голямата четка и сешоара... Crazy

П.С. Точно гледам по немската как Тейлър се обяснява в любов на Рик по джиесема, а той в същото време вечеря с дъщеря ́и Фийби...Ау, и се цАлуват даже... Sunglasses

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 172
И с тия модели от колекцията "Невинност" Sick То името си е точно за кавички. Кейтлин, естествено, първа моделка. Рик я оглежда, побарва  Whistling В това време Рич му звъни да отиде при него, а нашия вика - не мога, зает съм  hahaha

Ама тия все друг им е виновен. Рич обвинява Рик за това, че Томас се натиска с Амбър  Laughing Съответно Рик отиде да обвини Амбър, че иска да съсипе младите и невинни години на Томас, също както е сторила с него  Tired Амбър се опрадвава, че просто позволила на Томас да я утеши  Flutter

И защо не одобряват Рик за зет, че това съм го изпуснала, не е ли изгодна партия младия Форестъров newsm78 Днес сподели на Зъблича, че иска да се сближат с таткото, да пийнат бира и да си поговорят по мъжки двамата cheers
Амбърицата още я държи от предния епизод, когато Рич я заплаши (и държеше нещо като факла) да не припарва до Томас, че ще гори в ада  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 4 111
Днес всички бяха с издухани коси, и еднакви прически. Забелязахте ли? И Брук, и Амброзия/много ме кефи да пиша цялото име, не знам защо... Mr. Green/ и Зъбатка...С път настрани, и после с голямата четка и сешоара... Crazy

П.С. Точно гледам по немската как Тейлър се обяснява в любов на Рик по джиесема, а той в същото време вечеря с дъщеря ́и Фийби...Ау, и се цАлуват даже... Sunglasses

Тейлър се обяснява на Рик  ooooh! не мога да си го представя  Thinking

# 12
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 371
П.С. Точно гледам по немската как Тейлър се обяснява в любов на Рик по джиесема, а той в същото време вечеря с дъщеря ́и Фийби...Ау, и се цАлуват даже... Sunglasses

Актьора, който играе Рик, ми е много ужасен.. хич не ми харесва.. сегашния Рик много повече хваща окото..

Рик (днешния), едно време, майка му като му говореше да не се "погребва" така млад се скъса да обяснява на всички, колко е зрял, отговорен, можещ да взима сам решения..Явно последиците от този избор са му дошли нанагорно Laughing, щом е обърнал страницата и вече говори за "съсипване на невинни години"..  Crazy (въобще не искам да коментирам тогавашната постъпка на Амбър) И подрастващото поколение няма да е по-различно от родителите си..вечно изпадащи в двете крайности.. Simple Smile

Според мен Рик не е желан от Хектор за зет, защото е представител на богата фамилия, народила разглезени и невдъхващи доверие деца (според Хектор), някои от които с богато семейно минало  Laughing Идва и голямата възрастова разлика..сещам се, че бащата на едно русо изкушение, което се оказа сестра на Мейси, та този баща също беше против връзката на щерка му с Рик.. Тук идва и някакъв момент на класово разделение.. Grinning Ние бедните и гордите - срещу богатите и разхайтените.. Sunglasses

# 13
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 057

И защо не одобряват Рик за зет, че това съм го изпуснала, не е ли изгодна партия младия Форестъров newsm78
Защото бил "много по-голям от нея", има-няма 5-6 години Crazy Иначе, когато Брук и Ерик се ожениха, нямаше подобни терзания Thinking  Ааа, и е разведен Naughty ... а за други това не е никакъв проблем Whistling

Аз съм изпуснала, но може ли някой да ми каже какво направи толкова Амбър, че се разведоха с Рик и така се озлобиха Форестърови срещу нея? Дразни ме отношението на Ридж към нея и изобщо напоследък много ме дразни поведението му. Много взе да хвърчи. Sick Нещо прихвана от новата си съпруга Sick

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 172

П.С. Точно гледам по немската как Тейлър се обяснява в любов на Рик по джиесема, а той в същото време вечеря с дъщеря ́и Фийби...Ау, и се цАлуват даже... Sunglasses


В крайна сметка май Тейлър ще стане точно като Брук, ще се занимава с гаджето на дъщеря си  Joy

Което значи, че героините във филма - всичките са една мода и няма защо да се караме за морала им Hug

Izida, N_A_N™ сега ми стана ясно bouquet Вярно, че Хектор е много принципен и още мисли, че дъщеря му е малко момиченце

Общи условия

Активация на акаунт