Закусват ли вашите кърмени по цяла нощ бебета?

  • 1 213
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Ами това се чудя  newsm78  Понеже моят дзвер по цяла нощ ми виси на гърдите и сутрин не яде,караме я направо на обедно меню в 12.30 ч. при положение,че става в 8.00 ч. Кърмя я само вечер и нощем и кърмата ми силно е намаляла,та затова не знам нормално ли е сутрин да не е гладна?Да уточня,че питам за детенце на 1г. и 3м. Вашите как са?

# 1
  • Мнения: 873
и моето е на същата възраст и се кърмим сутрин,обед,вечер и цяла нощ.сутрин се излюпваме към 10ч. и не и се закусва-не е гладна просто.ами като пълни шкембенцето цяла нощ..... Laughing

# 2
  • Мнения: 579
Ами,ако попара от 1/3 сухар се брои за закуска...

# 3
  • FRANCE
  • Мнения: 2 206
Zdraveite,

I nie sme taka (Alex e na 1g4m) . Vobste kato cialo ne prekaliava s tvardata xrana.

# 4
  • Мнения: 1 691
До годинката не тачеше много-много закуската, а сега уж пак се кърмим по няколко пъти през нощта, но сутрин към 8:30-9:00 вече си хапва с удоволствие. Е, има и дни, когато минаваме със символична закуска от 2-3 хапки, но се случва и доста стабилно да си хапне.
И странното е, че в дните, когато е закусил добре, после добре обядва и изобщо хапва нормално. А прецакаме ли закуската - цял ден се цупи на храната.

# 5
  • Мнения: 3 929
Да, синът ми закусваше въпрки това. Обикновено му давах попара от 1 сухар с малко сирене и масло.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И дъщеря ми закусваше

# 7
  • Мнения: 1 098
Аз гледам сутрин като се събудим бързо да станем, за да не се сети да суче. В тези случаи закусва. Но, когато се случи до последно да суче ми отказва закуска. Така, че мисля, че е нормално твоето бебче да не иска да хапва сутрин.

# 8
  • Мнения: 349
Около годинката не закусваше, явно кърмата през нощта доста го е заситила. Но сега на година и половина ми се струва,че причината да не закусва не е в това ,че цяла нощ е кърмен.

# 9
  • Мнения: 384
Ако кърменето се брои за закуска - да. Попара не иска, а друго засега не съм давала, така че си караме на кърма цяла нощ и продължаваме така до обедното хранене.

# 10
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 315
Моят син също не иска да закусва. Явно млякото му е достатъчно.

# 11
  • Мнения: 2 825
Дъщеря ми яде по 1/3 банан, понякога и половин бисквитка, 1 час след последното кърмене.
През деня също яде много малко суха храна - отказва и после си иска да суче.

# 12
  • Burgas
  • Мнения: 201
привет! и ние имаме проблем със закуската.отскоро започнах да и давам по 2 сухара. изяжда ги ако последното цокане е било около 2-3 4аса вечерта. и наистина ако яде сутрин и през деня си хапва. но повечето дни хапва няколко лъжички и след това си търси да цока  Crazy ! гледам че има и по големи с такъв режим и да си кажа честно малко се поуспокоих !

# 13
  • Германия
  • Мнения: 8 084
И двете щат не щат закусват. В градината държат децата да са закусвали, затова за голямото синче освен задължителното кърмене за "добро утро" следва поне филийка с нещо и по пътя най-често банан или ябълка.

# 14
  • Мнения: 405
След цяла нощ сучене мога само с парченце диня да я излъжа. Ако няма - тогава две, три глътки чай.
Лошото е че дините вече са на изчезване... Confused Аз винаги предлагам и от това, което ние закусваме, но най-често срещам отказ.

Общи условия

Активация на акаунт