Препоръчайте ми личен лекар в София

  • 2 623
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 453
Здравейте,

Имам намерение през декември да си сменя личния лекар, ще ми се най-сетне не просто да се водя записана при някой, ами и да му имам доверие че когато имам проблем ще го реши, ако имам нужда от изследвания, ще ми ги назначи и т.н.
Имам си такива гинеколог и зъболекар и знам от опит колко е важно това и как при тези лекари ходя с песен на уста, дори и да имам някакъв проблем.

Много ще съм ви благодарна, ако можете да ми препоръчате в София такъв, по възможност с кабинет някъде из южните квартали, Младост би било чудесно.

Благодаря предварително на всички Simple Smile

Лек и успешен ден!

# 1
  • Мнения: 1 259
Ако те устройва "Слатина" като квартал.

# 2
  • Мнения: 453
Мерси, не е далече Слатина, ако е добър лекарят, съм навита Simple Smile
Отговорих ти вече на лични ...

# 3
  • Мнения: 30
Аз бих ти препоръчала д-р Вяра Михаилова жк Младост 1 новата сграда на 27-ма поликлиника.При нея съм от 3-4 години и когато и да ми се е наложило направление никога не ме е връщала било то за профилактични прегледи при специалист или за нещо сериозно.Записах и мъжът ми и майка ми при нея и с тях е така отзивчива и внимателна.Винаги когато ходя ми следи дали съм си направила профилактични прегледи веднага ми мери кръвното кардиограми и тн. Peace

# 4
  • Мнения: 453
пупичка, много ти благодаря!!!
Звучи ми много добре, аз ще се местя точно в младост1 до въпросната поликлиника, при тожа точно ми се щеше да е някой активен лекар, който ще следи за тези профилактични прегледи, че вече мислех че никой не ти ги прави Simple Smile
Хубав ден! Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт