Палто????

  • 6 513
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 876
Здравейте!

Търся си палто...от тези до малко над коляното,вталено и ....с качулка.... Някой да е срещал такъв модел някъде?

Нещо като това, например:

http://www.wise4living.com/ccoat/images/wool_coat.jpg

 Hug

# 1
  • Мнения: 2 309
Редовно ги пускат в Теранова,Калиопе,Мотиви,Бенетон,Макс Мара,Манго...

# 2
  • Мнения: 876
Да....ама без качулки са всички  Tired

# 3
  • Мнения: 304
видях нещо подобно в ялта-русе черен цвят беше

# 4
  • Мнения: 876
Къде е това???  newsm78
Забравих да уточня, че съм от софия  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 6 001
Във всеки втори магазин има подобни палта.
Явно този сезон са на мода.
И аз мисля да си взема нещо подобно за зимата.  Peace

# 6
  • Мнения: 876
То такива има....ама не са с качулка  Tired Поне аз съм обиколила целия Мол ...и нямаше. Затова търся повече инфо  Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 1 825
Никога не съм срещала силно вталено палто с качулка.

# 8
  • Мнения: 1 234
Никога не съм срещала силно вталено палто с качулка.
И аз така мисля.Моделите с качулка са по скоро спортни и с не толкова изчистени линии,тези много вталените,с колан и едно/дву-редно закопчаване за строго елегантни и качулка никак не им се връзва.И аз не съм виждала и си го обясняваям заради това.А защо е толкова необходима качулката?Вземи си без,моделите са много елегантни и красиви  Peace

# 9
  • Мнения: 410
На мен също ми се наложи да си взема такова БЕЗ качулка, просто защото сега моделите идват без качулка (работя в конфекционна агенция за чужбина и знам, че преди този втален модел вървеше С качулка).
По този повод се разтърсих из нета за вариант за шапка и открих версия на черна плетена качулка с копчета в основата, която се прикачва чрез малки гайки към палтото, така че, ако имаш позната, която плете + добра шивачка, може да се доближиш до идеята за плато с качулка.
Peace

# 10
  • Мнения: 456
Къде е това???  newsm78
Забравих да уточня, че съм от софия  Mr. Green



Здравей!Виждам че си от София,и си търсиш палто.Има такова на Макс Мара,но в един магазин В казичене.Ако имаш интерес мога да ти дам номера на собственичката да се свържиш  с  нея.И зависи мисля че само едно остана . Peace

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Никога не съм срещала силно вталено палто с качулка.
Миналата година в Капаска имаше, аз се докопах, при това намалено, само едно и моя номер  Mr. Green При това е много як цвят - едно такова готино синьо  Mr. Green За тази година незнам - имам 3 палта и отделно якета, и за момента не ми трябва ново, та не съм търсила хич  Whistling

# 12
  • Мнения: 311
Днес видях подобно палто с качулка в магазин ELIZABETH в Пловдив, мисля че и в София трябва да има такъв. Палтото беше обаче по-късо, малко под дупето стига, има качулка, която е с особен вид набор на плата и маншетите на ръкавите са със същия набор. Изглежда интересно, но не го мерих, за да видя как стои. Имаше в кафяво и в черно. Струваше май към 230 лв.

# 13
  • София
  • Мнения: 604
и аз искам точно такова, но с качулка и малко по-късо Simple Smile

# 14
  • Мнения: 876



Здравей!Виждам че си от София,и си търсиш палто.Има такова на Макс Мара,но в един магазин В казичене.Ако имаш интерес мога да ти дам номера на собственичката да се свържиш  с  нея.И зависи мисля че само едно остана . Peace
[/quote]


А колко струва това на Макс Мара?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт